AIESEC Latvija rīko YouthSpeak talks

YouthSpeak talks ir pasākums, kas saved kopā gan jaunus, gan jau pieredzējušus līderus, lai izveidotu daudzveidīgu starpnozaru un dažādu paaudžu iedvesmojošu sarunu par globālam mūsdienu problēmām.

Pirmo reizi Latvijā jauniešiem būs iespēja pievienoties Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīvai sasniegt Ilgtspējīgas Attīstības mērķus. Pasākuma uzdevums ir izveidot vidi, kurā cilvēki ar dažādu pieredzi, varētu dalīties ar idejām, iegūstot jaunu perspektīvu, lai iekustinātu domu līdz darbībai.

Tāpēc jau 18. un 20. oktobrī AIESEC Latvija tieksies iesaistīt jauniešus no dažādām augstskolām ar dažādiem novirzieniem sarunās par Apvienoto Nāciju Organizācijas Ilgtspējīgas Attīstības mērķiem. YouthSpeak talks notiks Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā (SSE) un Latvijas Universitātē (LU), sniedzot iespēju jauniešiem satikties ar pārstāvjiem no privāta sektora. Pasākuma laikā būs dzirdama iedvesmojoša runa, kurai sekos paneļdiskusija, kā arī informācija kā jauniešiem iesaistīties gan šeit pat Latvijā, gan citās valstīs.

18. oktobrī (17:30 – 19:30) savu runu prezentēs Kārlis Andersons (Iespējamā misija) un paneļdiskusijā piedalīsies Ernests Jenavs (edurio) pārstāvot ANO 4. mērķi – kvalitatīva izglītība, Anna Andersone (Riga TechGirls, The Mills) pārstāvot ANO 5. mērķi – dzimumu vienlīdzība un Artis Daugins (BlueShockBikes) pārstāvot ANO 11. mērķi – ilgtspējīgas pilsētas un sabiedrība.

20. oktobrī (17:30 – 19:30) savu runu prezentēs Ivars Godmanis (bijušais Latvijas Premjerministrs) un paneļdiskusijā piedalīsies Ilze Zaharāne (Cheeks up) pārstāvot ANO 3. mērķi – veselīga dzīve un labklājība,  Kaspars Rūklis (Latvijas Institūts) pārstāvot ANO 8. mērķi – labs darbs un ekonomikas izaugsme.

Sīkāka informācija atrodama AIESEC Latvijas Facebook pasākuma lapā YouthSpeak talks

Uz tikšanos:

  • 18. oktobrī Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā (George Soros auditorijā) pulksten 17:30-19:30
  • 20. oktobrī Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē (Aspazijas bulvāris 5, 500. auditorijā) pulksten 17:30-19:30

 

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Vīnkalne
AIESEC Rīga prezidente
e-pasts: riga@aiesec.lv