AIESEC Latvijā piedāvā studentiem apmaksātu praksi ārzemēs

Publicitātes foto

Starptautiskā jauniešu organizācija AIESEC aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus pieteikties apmaksātu profesionālo prakšu programmā ‘’Globālais Talants’’. Pieteikties var līdz 5. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu projekta mājaslapā aiesec.lv. 

Lai mainītu to, ka Latvijā pašlaik ir augsts bezdarba līmenis jaunu cilvēku vidū, jauniešu organizācija AIESEC ir izveidojusi "Globālā Talanta" programmu, kas nodrošina bakalaura un maģistra studentiem ar pieredzi biznesa administrācijā, mārketingā vai pedagoģijā apmaksātas prakses vietas kompānijās, kas atrodas ārzemēs. 

AIESEC starptautiskā platforma piedāvā jauniem cilvēkiem atklāt un attīstīt savu potenciālu, kā arī iespēju strādāt vienā no mūsu partneruzņēmumiem pasaulē. Prakses ilgums lielākoties ir no 3 līdz 12 mēnešiem.

Prasmes, kas ir nepieciešamas, lai pieteiktos "Globālā Talanta" programmai: 

•augsta līmeņa angļu valoda;

•vismaz 6 mēnešu pieredze vienā no augstākminētajam jomām vai ilgāka perioda brīvprātīgā darba pieredze;

•pēdējā kursa bakalaura studenti vai maģistrantūras studenti.

Šī ir lieliska iespēja ne tikai iegūt lielisku ierakstu CV darba pieredzes sadaļā, bet arī iegūt nepieciešamo pieredzi profesionālajā vidē, tajā pašā laikā paplašinot savu redzesloku un dzīvojot multikulturālā vidē, iepazīt jaunus cilvēkus un pilnveidot sevi. 

Kā norāda līdzšinējie starptautisko prakšu programmu dalībnieki un profesionālo nozaru pārstāvji, pieredze, kas gūta starptautiskajā prakšu programmā ir noderīga gan personīgajai izaugsmei, gan turpmākajai karjerai.

AIESEC ir pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadīta organizācija, kas darbojas jau 66 gadus. AIESEC mērķis ir atklāt un attīstīt jauniešu līderības potenciālu, pozitīvi ietekmējot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 125 valstīs un teritorijās AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem iegūt prakses vietas ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas, izveidot personīgo kontaktu tīklu un atklāt virzienu un mērķus savai nākotnes darbībai. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995.gada, un pašlaik ir divas pārstāvniecības – Rīgā un Valmierā.

Vairāk informācijas mājas lapā: aiesec.lv 

AIESEC rīkos informatīvos vakarus, kas notiks nākamnedēļ un aiznākamnedēļ. Sīkāka informācija -  aiesec.lv un Facebook Latvia lapā

Agnese Lintere
Rīgas filiāles Ārējo attiecību nodaļas vadītāja
riga@aiesec.lv