AIESEC izsludina jauno biedru uzņemšanu

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadītā organizācija AIESEC izsludina jauno biedru uzņemšanu. Piesakies līdz 16. februārim un kļūsti par tās biedru.

Pieteikties aicināti visi studenti vai nesenie augstskolu absolventi, kas vēlas attīstīt savas prasmes un zināšanas tādās sfērās kā finanšu pārvaldība, personāla vadība, projektu vadība, jurisprudence, komunikācijas un sabiedriskās attiecības, informācijas pārvaldība, ārējās attiecības, starptautisko prakšu koordinēšana, kā arī organizēt dažāda mēroga vietējos un starptautiskos projektus, doties praksē vai brīvprātīgajā darbā uz ārzemēm, iegūt kontaktus biznesa vidē un draugus visā pasaulē.

Informatīvie vakari notiks ceturtdien, 31. janvārī plkst. 19:00 Rīgas Biznesa skolā, Alumni auditorijā un piektdien, 8. februārī plkst. 19:00 LU Ekonomikas un vadības fakultātē, 225. auditorijā, kur esošie AIESEC organizācijas biedri dalīsies pieredzē par to, kā dalība organizācijā ir veicinājusi viņu izaugsmi un attīstību dažādās dzīves jomās. Tikšanās laikā interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes klātienē, bet, ja kāds radies jau šobrīd, tad raksti uz recruitment@aiesec.lv.

AIESEC ir bezpeļņas organizācija, kura darbojas 113 pasaules valstīs jau 65 gadus. AIESEC mērķis ir attīstīt studentu profesionālās iemaņas un līderības potenciālu, piedaloties dažādos vietējā un starptautiskā mēroga projektos. AIESEC Latvijā darbojas 17 gadus, vadot pārstāvniecības Rīgā, Valmierā un Jelgavā.

Vairāk informācijas par AIESEC un reģistrācijas pieteikuma anketa pieejama http://www.aiesec.lv/members/. Sīkākai informācijai seko mums sociālajos tīklos:

www.aiesec.lv
http://www.facebook.com/AIESEC.Latvia
http://www.draugiem.lv/aiesec
http://twitter.com/AIESECRiga