Aicinām uz semināru par "Erasmus+" iespējām jauniešu organizācijām

3. februārī  plkst.15.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42, aicinām uz semināru "Tavas iespējas Eiropā – programma "Erasmus+:  Jaunatne darbībā". Seminārs tiek rīkots, lai jauniešu nevalstiskās organizācijas, kā arī organizācijas, kuras savā darbībā iesaista jauniešus, informētu par iespējām iesniegt projektus Eiropas Savienības (ES) programmā "Erasmus+: Jaunatne darbībā".

Seminārs tiek organizēts ikvienam interesentam, kas vēlas rakstīt "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektus un kuriem līdz šim nav pieredzes šādu projektu izstrādē un īstenošanā. Piedalīties aicināti arī tie, kas ir piedalījušies kādā no "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektiem un kuriem ir pieredze un interese līdzīgu projektu īstenošanā.

Uz semināru aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji, jaunieši un citi interesenti, dažādu veidu organizāciju pārstāvji. Seminārā noderīgu informāciju atradīs ikviens, kuram ikdienā ir cieša saskarsme ar jauniešiem un kuriem ir interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā.

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālrunis) uz e-pasta adresi nvonams[at]riga.lv

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Dosim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

Semināra programma.

Informāciju sagatavoja:
Zinta  Gugane
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore
Tālrunis: 67848903
e-pasts: zinta.gugane[at]riga.lv