Aicinām tevi pieteikties Ēnu dienai 2016

Mēs piedāvājam četras Ēnu dienas vakances. Tev būs iespēja iepazīties ar aģentūras Komunikācijas daļas darbu, ar eTwinning vadību un komunikāciju un Struktūrfondu daļas projekta "PROTI un DARI!" norisi.

Nāc un iepazīsti mūsu ikdienu!

Līdz 24. janvārim tev jāapmeklē tīmekļa vietne www.enudiena.lv un jāpiesaka sava dalība.

Ēnu dienā 2015 piedalījās 1003 Ēnu devēji, kuri piedāvāja kopumā 6730 vakances, uz kurām pretendēja 22 600 Ēnotāji. JA-YE Latvija aicina uzņēmumus, organizācijas un iestādes aktīvi pieteikt savas vakances ēnošanai šajā gadā un dot iespēju arvien lielākam skolēnu skaitam mērķtiecīgi plānot savu karjeru.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām. Tas palīdz jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. JA-YE Latvija īsteno šo programmu un dod iespēju jauniešiem satikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem jau piecpadsmito gadu.

 

Seko un uzzini vairāk:

www.enudiena.lv
www.draugiem.lv/jal
https://www.facebook.com/juniorachievementlatvija
https://twitter.com/SMULatvija