Aicinām piedalīties Vidzemes reģiona neformālās izglītības apmācībās par stāstu stāstīšanu kā metodi darbā ar jauniešiem

Apmācības "Sapņi un omlete" notiks 2015.gada 11. - 13. martā, Vidzemes reģionā, viesu namā „Laso”, Alkšņos, Cēsu novadā (www.laso.lv). Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski: http://ej.uz/vmqkPieteikšanās līdz 4. martam. Apstiprinājums par dalību apmācībās katram personīgi tiks nosūtīts uz pieteikuma anketā noradīto e-pastu līdz 2015. gada 5. martam.

Apmācību mērķis: veicināt izpratni par stāstu stāstīšanu kā pieeju un instrumentu darbā ar jauniešiem.

Apmācību uzdevumi:

-sniegt izpratni par stāstu stāstīšanas būtību, filozofiju, pieeju un ieguvumiem;

-identificēt stāstu stāstīšanas pielietojamību darbā ar jaunatni;

-palīdzēt dalībniekiem attīstīt stāstu stāstīšanas prasmes;

-dot iespēju dalībniekiem izprast savu darba un atbalsta mērķi, stilu un veidu.

 

Dalībnieku profils: jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas apgūt jaunas pieejas un metodes darbam ar jaunatni, kā arī pilnveidot savas komunikācijas prasmes.

Apmācības vadīs: Ginta Salmiņa un Rinalds Rudzītis.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Ilga Ķuze, Vidzemes reģionālā koordinatore tālr.: 26311363 ilga.kuze[at]gmail.com