Aicinām piedalīties Latgales reģiona neformālās izglītības apmācībās par stāstu stāstīšanu kā metodi darbā ar jauniešiem

Apmācības "Sapņi un omlete" notiks 2015. gada 11. - 13. martā, Latgales reģionā, viesnīcā „Dinaburg” (http://www.hoteldinaburg.lv, Daugavpilī). Apmācību mērķis ir veicināt izpratni par stāstu stāstīšanu kā pieeju un instrumentu darbā ar jauniešiem.

Apmācību uzdevumi: 

- sniegt izpratni par stāstu stāstīšanas būtību, filozofiju, pieeju un ieguvumiem;

- identificēt stāstu stāstīšanas pielietojamību darbā ar jaunatni;

- palīdzēt dalībniekiem attīstīt stāstu stāstīšanas prasmes;

- dot iespēju dalībniekiem izprast savu darba un atbalsta mērķi, stilu un veidu.

Dalībnieku profils: jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas apgūt jaunas pieejas un metodes darbam ar jaunatni, kā arī pilnveidot savas komunikācijas prasmes.

Apmācības vadīs: Gunta Kelle, Iveta Balčūne. 

Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu http://ej.uz/sapniomletelatgale līdz 2015. gada 02. martam. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015. gada 06. martam (ieskaitot).

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet:

Daina Kriviņa 
Latgales reģiona apmācību koordinatore 
tālr.: 29354884 
daina.krivina[at]gmail.com