Aicinām piedalīties Latgales reģiona jaunatnes darbiniekus apmācībās par mentoringu "SOLIS KOPĀ"

Apmācības notiks 2016. gada 27.-29. aprīlī, atpūtas kompleksā "Ezerkrasti", Latgales reģionā, Rēzeknes novadā, Čornajas pagastā, Dukstigalā (www.raznasezerkrasti.lv). Pieteikšanās termiņš 15. aprīlis (ieskaitot)

Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski: http://ej.uz/ltgsl. Apstiprinājums par dalību apmācībās katram personīgi tiks nosūtīts e-pastā līdz 2016. gada 19. aprīlim.

Apmācību uzdevumi:

  • sniegt apmācību dalībniekiem teorētisku un praktisku informāciju par mentoringu;
  • analizēt mentoringa posmus un attīstības modeļus;
  • izprast mentora lomu un mērķus, attīstīt mentoram nepieciešamas kompetences;
  • sniegt atbalstu jauniešu mērķu uzstādīšanā un motivēšanā tos izpildīt;
  • atpazīt izaicinājumus un analizēt to iespējamos risinājumus;
  • veidot mentoru savstarpējo sadarbības tīklu nākotnes darbībai.

Uz mācībām aicinām: jaunatnes darbiniekus, Eiropas Brīvprātīgā darba projektos iesaistītos, projekta "Proti un dari" dalībniekus un jaunatnes organizāciju pārstāvjus, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.
Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras ekspertes Ginta Salmiņa un Nataļja Gudakovska

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Anita, Latgales reģionālā koordinatore tālr.: 28855427; laukuforums[at]gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" (JSPA reģionālais sadarbības partneris Latgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv