Aicinām Latgales reģiona jauniešus piedalīties apmācībās par sociālajiem medijiem "Sērfo gudri!"

Apmācībās padziļinātāk iepazīsies ar sociālajiem medijiem  un attīstīsi prasmes, kā tos izmantot aktīvai līdzdalībai. Tās notiks no 2016. gada 15. līdz 17. aprīlim atpūtas kompleksā "Ezerkrasti", Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā. Pieteikšanās līdz 3. aprīlim.

Ko iegūsi šajās apmācībās:

  • izzināsi sociālo mediju nozīmi un pieejamās iespējas jaunatnes jomā;
  • apgūsi, kā kritiski izvērtēt sniegto informāciju un attīstīsi sociālajos medijos sniegtās informācijas lietotprasmi;
  • uzzināsi par drošību internetā;
  • varēsi ielūkoties digitālās vides nākotnē un tendencēs;
  • iegūsi izpratni par sociālo tīklu lietošanu un to iespējām veiksmīgai karjerai.

Pieteikties apmācībām var jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.
Apmācības vadīs: Inese Priedīte, Rinalds Rudzītis.

Pieteikšanās apmācībām šeit: http://ej.uz/soclat pieteikšanās termiņš 3. aprīlis, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 6. aprīlim.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu vari piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Ieva Strazdiņa, Latgales reģionālā koordinatore tālr.: 26585129; laukuforums[at]gmail.com.

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" (JSPA reģionālais sadarbības partneris Latgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" meklējiet tīmekļa vietnē: www.jaunatne.gov.lv.