Aicina pieteikties tiešsaistes semināram “Stratēģiskās partnerības radošumam”

Apzinoties Covid-19 krīzes izraisītās sekas, Eiropas Komisija izveidojusi jaunu stratēģisko projektu konkursu, lai sniegtu atbalstu projektu ideju īstenošanai, kas vērstas uz kultūras un radošuma veicināšanu – stratēģiskās partnerības radošumam. Partnerības ietvaros, sadarbojoties dažādiem sektoriem – jaunatnes jomas organizācijām un radošo un kultūras sfēru pārstāvjiem, var attīstīt radošas un inovatīvas idejas.

Stratēģiskās partnerības mērķi ir atbalstīt prasmju un kompetenču attīstīšanu, veicinot radošumu, kultūras un radošās jomas adaptāciju digitālai videi; sadarbības (īpaši digitālas) veicināšana un jaunu sadarbību īstenošana; aktīva līdzdalība un sociālā iekļaušana caur mākslu; kultūras iniciatīvas, kas veicina mācīšanos; sociālu jautājumu apzināšanās; starptautiskas mobilitātes aktivitātes, kas popularizē mācīšanās iespējas radošā vidē un kultūras mantojuma vidē u.c.

Lai veiksmīgi attīstītu projekta ideju aicinām pieteikties tiešsaistes semināram, kas notiks 9. oktobrī, no plkst. 10:00.

Reģistrācija tiešsaistes semināram: https://ej.uz/SeminarsRadosumaProjektam

 

Tiešsaistes seminārs tiks organizēts divās daļās, katras daļas ilgums līdz 3 stundām.

Pirmajā daļā: Informācija par stratēģiskajām partnerībām radošumam;

Otrajā daļā: Aktīvs darbs sava projekta idejas attīstīšanai.

Pirms semināra aicinām iepazīties ar programmas vadlīnijām un informāciju par projektu veidu.

Informācija par projektu veidu: http://jaunatne.gov.lv/lv/erasmus/strategiskas-partneribas-radosumam

Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Oktobris 9, 2020 - 09:00