Aicina pieteikties semināram "Jaunietim - karjeru uzsākot!"

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra rīko semināru „Jaunietim – karjeru uzsākot!”, kas notiks 29. aprīlī, viesnīcā „Bellevue Park Hotel”, Slokas ielā 1, Rīgā. Semināra sākums plkst. 12.30, reģistrēšanās no plkst. 12.00. Pieteikšanās līdz 27. aprīlim.

Dalībai seminārā aicinām pieteikties jauniešus, jauniešus bezdarbniekus un darba meklētājus, kā arī jaunatnes lietu speciālistus, pašvaldību jaunatnes lietu koordinatorus, jauniešu centru darbiniekus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citus interesentus, kuriem būtu aktuāli ar jauniešu izaugsmes iespējām un nodarbinātību saistīti jautājumi.

Pasākuma programmas ietvaros Nacionālā Europass centra, Nodarbinātības valsts aģentūras (Eures), Valsts izglītības attīstības aģentūras, kā arī Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk, Eiropas Parlamenta informācijas biroja, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā pārstāvji sniegs informāciju par jauniešu mobilitātes, darba, prakses un citām iespējām gan Latvijā, gan citviet Eiropā, kā arī Eiropas standarta CV formu (Europass CV).

Dalība seminārā ir bez maksas, taču nokļūšanu uz semināru (ceļa izdevumus) nodrošina pats dalībnieks vai tā pārstāvētā organizācija.

Dalībai seminārā var pieteikties elektroniski - http://bit.ly/1DAQgkD līdz 27. aprīlim. Vietu skaits ir ierobežots.

Eiropas Jaunatnes nedēļa Latvijā

Eiropas Jaunatnes nedēļa ir pasākums, kurš visā Eiropas Savienībā notiek reizi divos gados. Arī Latvijā no 27. aprīļa līdz 10. maijam tiks svinēta Eiropas Jaunatnes nedēļa, kuras organizators ir Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošajiem speciālistiem visā Latvijā plānoti dažādi informatīvi pasākumi. Piemēram, 29. aprīlī viesnīcā “Bellevue Park Hotel Riga” notiks seminārs “Jaunietim karjeru uzsākot”, 30. aprīlī Izglītības un zinātnes ministrijā notiks seminārs “Kā skolotājiem iesaistīties “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos un izmantot visas eTwinning iespējas?”, 6. maijā ES mājā notiks seminārs “Tavas iespējas Eiropā – “Erasmus+: Jaunatne darbībā””, bet Eiropas Jaunatnes nedēļas izskaņā plānots grandiozs noslēguma pasākums Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Plānoti arī dažādi jauniešiem paredzēti pasākumi Latvijas reģionos. Jau tuvākajā laikā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izziņos detalizētu informāciju arī par konkursu “Ļauj savai balsij izskanēt!” un radošajām bibliotēkām. 

Sekojiet jaunumiem aģentūras mājaslapā www.jaunatne.gov.lv un Eiropas Jaunatnes portālā http://bit.ly/1H2pd2E. Visi pasākumi ir bez maksas.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas “Erasmus+” īstenošanu Latvijā. Par projektu konkursiem jaunatnes jomā vairāk var uzzināt www.jaunatne.gov.lv sadaļā „Erasmus+”. Savukārt par izglītības un mācību jomas projektiem - www.viaa.gov.lv sadaļā „Erasmus+”.

Kontaktinformācija:

Jolanta Sermā
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikācijas daļas vecākā referente
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
jolanta.serma[at]jaunatne.gov.lv
Tālr.:  +371 67356251