Aicina pieteikties apmācībām Lietuvā

Apmācību kursa apraksts: 2015.gada decembrī vienas nedēļas garumā starptautiskās apmācības “1 on 1: Interpersonal relationship in youth work”, pulcēs 32 dalībniekus no Lietuvas, Latvijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Armēnijas. Projekta mērķis ir attīstīt jaunatnes darbinieku un līderu kompetences individuālā darbā ar jaunatni "Erasmus+" projektu kvalitātes paaugstināšanas nolūkā.

Projekta vizītkarte:

Projekts: “1 on 1: Interpersonal relationship in youth work”
Vieta: “Daugirdiške” mācību centrs, Elektrēni, Lietuva (www.daugirdiskes.lt)
Laiks: 13/12/2015– 22/12/2015
Darba valoda: Angļu
Mērķa grupa: Jaunatnes līderi/darbinieki, kas tiešā veidā strādā ar jauniešiem (it īpaši ar jauniešiem, kuru iespējas ir ierobežotas), kas vēlas uzlabot savas kompetences individuālā darbā ar jauniešiem un veidot veiksmīgu sadarbību jaunatnes jomā starptautiskā mērogā.
Apmācību organizators: VSL „Elektrenu kulturos centras“

Apmācību laikā tiks radīta mācību platforma, lai dalībniekiem palīdzētu attīstīt jaunatnes darba kompetences,kasi veicinātu integrāciju un pilnvērtīgas iespējas jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Dalībniekiem būs iesēja uzlabot savas prasmes, attieksmes, iegūt nepieciešamās zināšanas, lai veiktu individuālu darbu ar jauniešiem izmantojot dažādas metodes: koučings jauniešu iniciatīvām, mentora atbalsts EBD projektos, palīdzība jauniešu ievadīšanai profesionālajā un izglītības ceļā.

Uzdevumi :
1.       Izzināt konceptu individuālajam darba ar jaunatni, iekļaušanu un iespējām jauniešiem ar ierobežotām iespējām.
2.       Attīstīt individuālā darba ar jaunatni kompetences darbā ar jaunatni iesaistītajiem līderiem/darbiniekiem no partneru organizācijām mentorēšanā, koučingā, atvērtā jaunatnes darbā, konsultēšanā, karjeras izaugsmē un plānošanā.
3.       Iespēja partneru organizācijām apmainīties pieredzē ar dažādām individuālā darba ar jaunatni metodēm veicinot iespējas un iekļaušanu jauniešiem ar ierobežotām iespējām.
4.       Paaugstināt kvalitāti turpmākajiem starptautiskajiem projektiem Erasmus+ projektu programmā.
5.       Veicināt darba ar jaunatni atbalsta sistēmas izveidi sniedzot nepieciešamo atbalstu un uzraudzību partneru organizācijām. 

Vairāk par apmācību norises vietu:
Apmācības norisināsies dabas ieskautajā “Daugirdiškes” mācību centrā, kas atrodas 50km no Lietuvas galvaspilsētas, Viļņas. Informācija par mācību centru atrodama mājas lapā: www.daugirdiskes.lt vai www.facebook.com/daugirdiskes (tikai reģistrētiem facebook lietotājiem). Šī vieta atbilst vienkāršam standartam un parasti šeit notiek dažādi izglītojoši pasākumi, semināri, nometnes vai jaunatnes apmaiņas. Dzīvošana notiek trīsvietīgās istabās, kurā katram ir atsevišķa gultas vieta un kopēja duša un labierīcības, viesiem tiek nodrošināti dvieļi un iespēja izmazgāt veļu. Mācību centram ir arī atsevišķs dīķis un sauna, kur atgūties un relaksēties pēc intensīvas darba dienas.

Projekta finansēšanas noteikumi:
Ceļojuma izdevumu atmaksa saskaņā ar programmas "Erasmus+" noteikumiem.

Būtiski! Lūdzam biļešu iegādi veikt tikai pēc apstiprinājuma, par dalību projektā, saņemšanas.

Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2015.gada 30.septembrim.
On-line pieteikuma anketa pieejama šeit: http://goo.gl/forms/sqlPfI3tVq
Dalībnieku atlase notiks konsultējoties ar projekta partneriem.
Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti personīgi divu nedēļu laikā pēc projekta pieteikumu iesniegšanas beigu termiņa.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iespējams vērsties pie Nerijus Miginis, mob. +370 671 317 80, e-pasts: nmiginis[at]gmail.com, vai Santas Auziņas – Stuceres,  mob. +371 297 296 29,   e-pasts: santa.auzina-stucere[at]kekava.lv .