Aicina iepazīt spāņu kultūru atvērto lekciju ciklā

No 25. līdz 29. augustam „Spāņu kultūras centrs Séneca” atzīmēs savu jubileju ar dažādiem bezmaksas pasākumiem, kuros ikviens interesents varēs tuvāk iepazīt spāņu valodu un kultūru.

Šī gada pasākumu programmā ir iekļautas aktivitātes gan par Spāniju, gan Latīņameriku, sniedzot priekšstatu par spāņu valodas izplatību visā pasaulē, kā arī spāņu kultūras dažādību. Ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties spāņu valodas meistarklasēs, noskaidrot, kādas liecības Spānijā ir atstājis arābu kultūras mantojums, kā arī iepazīt slaveno Santjago ceļu un Meksiku ārpus ierastajām tūristu takām. Būtiska šī gada programmas iezīme ir tā, ka daļā aktivitāšu piedalīsies arī latvieši-spāņu kultūras entuziasti, kuri dalīsies savā pieredzē un iespaidos, tādējādi lekciju apmeklētājiem būs iespēja iepazīt konkrētās tēmas no spāņu un latviešu skatupunkta. 

Pasākumi notiks latviešu vai spāņu valodā ar tulkojumu latviski. Visi „Spāņu kultūras centra Séneca” jubilejas nedēļas pasākumi ir bezmaksas un ir paredzēti ikvienam interesentam. Uz pasākumiem ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Visas nedēļas garumā paralēli aktivitātēm būs iespējams apskatīt centra grāmatu un filmu krājumu, kļūt par centra biedru, kā arī veikt bezmaksas zināšanu līmeņa noteikšanu un pieteikties brīvajām vietām grupās spāņu valodas kursos rudens semestrī. 

„Spāņu kultūras centrs Séneca” tika dibināts 2011. gadā ar mērķi tuvināt spāņu un latviešu kultūras, un kļūt par šo kultūru vienojošo elementu Latvijā. Centrs piedāvā gan spāņu valodas kursus pie pasniedzējiem no Spānijas, gan bibliotēku un videotēku ikvienam spāņu valodas fanam, kā arī regulāri rīko dažādas kultūras aktivitātes, gastronomijas meistarklases un interešu klubus spāņu valodas praktizēšanai. 

Sīkāka jubilejas nedēļas pasākumu programma ir pieejama: www.seneca.lv.  

 

 

Informāciju sagatavoja:
Elīna Viļuma-Kuzmina
„Spāņu kultūras centra Séneca” projektu vadītāja
seneca[at]seneca.lv, Tel. 67282858
www.seneca.lv