27. maijā tiek atklāta Eiropas Jaunatnes nedēļa

27. maijā, Rīgā tiks atklāta Eiropas Jaunatnes nedēļa, sniedzot iespēju noskatīties bez maksas jauniešu vidū populāru filmu. Lai apmeklētu bezmaksas filmu, dalībniekiem būs iepriekš jāpiesakās, izpildot nelielu uzdevumu sociālajos tīklos.

Lai iegūtu iespēju piedalīties atklāšanas pasākumā, jāuzraksta interesants un neparasts sauklis par programmu Jaunatne darbībā. Saukli jāieraksta kādā no sociālajiem tīkliem - Twitter (@JaunatneDarbiba), Facebook (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes nedēļa) un www.draugiem.lv lapa (Jaunatne darbībā). Atbildi sniedz uz attiecīgā ieraksta, kas aicina piedalīties šajā aktivitātē.

Eiropas Jaunatnes nedēļa tiks atklāta plkst 17:00, Kino Citadele. Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Šogad Eiropas Jaunatnes nedēļa Latvijā notiks no 27. maija līdz 2. jūnijam. Tās ietvaros jauniešiem būs iespēja iesaistīties dažādos pasākumos un iegūt jaunas un noderīgas zināšanas, prasmes un pieredzes.

2013. gada Eiropas Jaunatnes nedēļas tēmas ir jauniešu aktīva pilsonība, aktīva līdzdalība, t.sk., 2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās un Eiropas Pilsoņu gada (2013) aktivitātēs, kā arī Eiropas Savienības (ES) programmu 25 gadu jubileja, uzsverot jauniešu ieguvumus no ES programmas „Jaunatne darbībā”. Ar Eiropas Jaunatnes nedēļas aktivitātēm jaunieši tiks mudināti būt aktīviem, līdzdarboties, paust savu viedokli, uzdrošināties iegūt jaunas zināšanas, prasmes un pieredzes un izmantot savas iespējas Eiropā.

Sīkāku informāciju par Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros rīkotajām aktivitātēm varēs meklēt „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras” tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv, kā arī sociālajos tīklos Twitter (@JaunatneDarbiba), Facebook (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes nedēļa) un www.draugiem.lv lapa (Jaunatne darbībā).   

Latvijā Eiropas Jaunatnes nedēļu organizē „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”.

Kontaktinformācija:
Marita Kroiča
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Komunikācijas daļas vadītāja
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
marita.kroica@jaunatne.gov.lv
Tālr.:  +371 67356257
Fakss: +371 67358060

Iluta Stepanova
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Komunikācijas daļas vecākā referente
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
iluta.stepanova@jaunatne.gov.lv
Tālr.:  +371 67356251
Fakss: +371 67358060