26. maijā Kauguru kultūras namā noslēguma koncerts mūziklam „Mazais Princis”

A.Kukuvass – sabiedrībā labi zināmais latviešu komponists, muzikālais pedagogs un dziedātājs – kopā ar sabiedrisko organizāciju „Es Redzu” un ar Eiropas savienības programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu nu jau vairākus mēnešus kopā ar neredzīgiem un redzīgiem mūziķiem atkārtoti iestudējis mūziklu „Mazais Princis”. Savu pirmizrādi „Mazais Princis” piedzīvoja 11.maijā  Jūrmalas brīvdabas muzejā un kopš tā laika ir ieguvis ievērojamu popularitāti sabiedrībā- par to ir tapusi īsfilma Latvijā un radusies liela interese no ārvalstu- Francijas un Krievijas medijiem. 26. maijā projekts izskanēs ar vērienīgu noslēguma koncertu, kas notiks Kauguru kultūras namā (Raiņa iela 110, Jūrmala).

Sākums paredzēts plkst. 15:00. Pēc koncerta tiks atklāta izstāde par godu starptautiskajai sesijai „Es Redzu”, kura risinājās vairākās Latvijas pilsētās no 3. līdz 12.maijam. Par spīti tam, ka sesijas „Es Redzu” laikā tika risināti dažādi nopietni jautājumi, kā neredzīgo un vājredzīgo jauniešu integrācija sabiedrībā, izglītības sistēmas pilnveidošana, darba iespēju vairošana, vides pieejamības popularizēšana Latvijā, 10 dienu garā programma bija piesātināta ar emocijām.

Emocijas, cilvēkus un notikumus ir iemūžinājuši vairāki fotogrāfi un fotogrāfes no Latvijas, kā arī Francijas televīzijas kanāla „France 3” fotogrāfe. Caur fotogrāfu acīm tiks piedāvāts publikas vērtējumam atskats uz 10 piesātinātam dienām- mūzikla „Mazais Princis” pēdējo gatavošanos posmu, koncertu, ēdienu gatavošanu neredzīgo cilvēku pavadībā, sporta spēlēm Vaivaru pamatskolā, neredzīgo pludmales atklāšanu un citiem pasākumiem. Tie ir bijuši īpaši ar to, ka deva iespēju neredzīgajiem jauniešiem piedalīties krāšņā un izaicinošā projektā un parādīt, ka neredzīgs un vājredzīgs cilvēks ar prieku un gandarījumu ir gatavs pieņemt iespējas un izaicinājumus.

Ieeja koncertā bez maksas.

Mūzikla „Mazais Princis” pirmizrāde Jūrmalas brīvdabas muzejā redzama šeit: http://www.youtube.com/watch?v=8g-CG68GBF4

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.