“ReDesign”: vecām lietām var dod jaunu dzīvi

Daugavpils jaunieši sadarbībā ar Mākslu pedagogu apvienību un Daugavpils Marka Rotko mākslas centru īsteno jauniešu iniciatīvas projektu “ReDesign”. Projekta ideja ir ar mākslas metodēm pārstrādāt materiālus, kas veicina jauniešu iniciatīvas savas nodarbinātības attīstībai. "ReDesign" mērķis ir popularizēt otrreizējās pārstrādes iespējas un veicināt radošā jauniešu potenciāla attīstību.

Jaunieši par "ReDesign":

"ReDesign" projekta ietvaros ir lieliska iespēja atbrīvot savus skapjus no veca apģērba un uztaisīt no tā dažādas skaistas un lietderīgas lietas, kā arī pilnveidot savas radošās prasmes, iztēli un pašrealizēties. Ar savām idejām, darbiem parādam, ka vecām lietām var dod jaunu dzīvi!

Projekta ietvaros atdzīvinājām ne tikai jau izmantotus materiālus, bet arī "redizainējām" paši sevi. Guvu neaizmirstamas atmiņas, baudot dabu kopīgā pārgājienā un laivošanā, iepazinu lieliskus cilvēkus, kas gan daudz un iedvesmojoši runā, gan dara, pārbaudīju pati savas spējas, strādājot komandā un realizējot projekta pamatideju - izveidojot foršus un ļoti noderīgus "padupseņus" aktīvai atpūtai pie dabas.

"ReDesign" ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas ierastajiem darbiem un padarīt ko interesantu un radošu. Ikdienas steigā gadās aizmirst par to, ko mēs palaižam garām, izmetam ārā vai neizmantojam līdz galam, taču piedalīšanās ReDesign projektā ļauj pievērst tam uzmanību, jo mēs ne tikai domājam par to, kā un ko pārstrādāt, bet arī paši ar savām rokām to darām. Viennozīmīgi ļoti pieejamu un modernu šo projektu padara darbošanās jaunajā Marka Rotko mākslas centrā, kas ļauj it kā tik parastas lietas, kā griešanu, šūšanu un mantu pārstrādāšanu padarīt interesantu arī mūsdienu jauniešiem.

Sekot līdzi projektam var: https://www.facebook.com/pages/ReDesign/162257450628280

http://www.youtube.com/watch?v=CEW_OCu5ejk
https://www.youtube.com/watch?v=-RRD53VtXMg

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.