„Man patīk, es gribu!”

Madara no 2012. gada 13. - 15. aprīlim viesnīcā „Baltvilla” piedalījās Latvijas-Šveices programmas apmācībās „Ar uzņēmību pret bezdarb(īb)u” Rīgas reģiona jauniešiem.

Madara stāsta: „Pieteikties šim pasākumam, mani pamudināja nosaukums un „biznesa” ideja, kas līdz apmācību sākumam pamazām realizējās. Saņemot pozitīvu atbildi, jau sevi noskaņoju- iet, darīt un mācīties! Rezultāts bija vēl labāks, nekā spēju iztēloties. Kā saka: trāpīju īstajā mirklī- īstajā vietā!

Man vislielākais ieguvums bija ievads sevis izzināšanā - kas es esmu un ko es vispār gribu darīt. No šī procesa arī guvu sev apstiprinājumu un izaicinājumu „biznesa” idejai, kas saistīta ar kurpju aksesuāru veidošanu.

Man patīk, es gribu!Pateicoties programmai un lieliskajai grupai kopumā, apzināju idejas plusus, mīnusus, riskus, noformulēju mērķus, guvu iedvesmu un stimulu! Izveidoju arī  īstu idejas realizācijas rīcības plānu un secināju - Es varu! Tagad tikai jādara! Paldies, par šādu iespēju!”

Vēlam veiksmi Madarai savas idejas īstenošanā, kā arī aicinām citus apmācību dalībniekus pastāstīt mums par tiem labajiem darbiem, kas tapuši pēc apmācībām!