Vidzemes reģiona apmācības "Uzņem apgriezienus"

Vidzemes reģiona apmācības jauniešu uzņēmīguma veicināšanai "Uzņem apgriezienus" notiks no 2016. gada 23. līdz 25. septembrim viesu namā "Ezernieki", Līgatnes novadā. Aicinām pieteikties apmācībām līdz 13. septembrim.

Apmācību mērķis ir veidot izpratni par uzņēmīgumu un sniegt praktiskus rīkus uzņēmīguma praktizēšanai ikdienā, stiprināt jauniešu pašiniciatīvu, neatlaidību un atbildības izjūtu par ideju īstenošanu, kā arī pilnveidot zināšanas par jauniešu ideju īstenošanas iespējām – iesaistoties projektos, uzņēmējdarbībā u.tml.

Pieteikšanās apmācībām līdz 13. septembrim, aizpildot pieteikumu šeit - http://x8.lv/uznemapgriezienusvidzeme. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 16. septembrim.

Dalībnieki: jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.

Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji  Inese Priedīte un Māris Resnis.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, e-pasts: apmacibas@brfonds.lv.

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

 

 

Notikuma laiks: 
23.09.2016 līdz 25.09.2016
Pieteikšanās līdz: 
Otrdiena, Septembris 13, 2016 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē