Starptautiskas mācības iekļaujošām organizācijām par brīvprātīgo darbu

Vēlies organizēt starptautiskus brīvprātīgā darba projektus jauniešiem, kuri attiecībā pret saviem vienaudžiem ir neizdevīgākā situācijā? Piedalies mācībās “Mobility Taster for Inclusion Organisations – Focus on Volunteering”, kas notiks Vīnē (Austrijā) no 2020. gada 9. līdz 13. martam. Pieteikšanās līdz 31. janvārim. 

Kas var piedalīties?

  • Jaunie projektu iesniedzēji (jaunatnes darbinieki, sociālie darbinieki), kuri vēlas atbalstīt jauniešus ar mazāk iespējām programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros.
  • Visi interesanti, kuri nekad nav īstenojuši starptautisku brīvprātīgā darba projektu savai mērķauditorijai un vēlas uzzināt kādas ir iespējas.
  • Ja jau esi īstenojis brīvprātīgā darba projektus, tad ieskaties mūsu mācību sarakstā un sameklē piemērotākas mācības, jo "Mobility Taster" ir "jauniņajiem".
  • Šīs apmācības nav paredzētas ar skolu saistītām aktivitātēm, piemēram, skolēnu projektiem (lūdzam sazināties ar Valsts izglītības un attīstības aģentūru par "Erasmus+" aktivitātēm skolām).

Pieteikties mācībām iespējams līdz 2020. gada 31. janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnēhttps://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/mobility-taster-for-inclusion-organisations-focus-on-volunteering-vienna.8450/

Notikuma laiks: 
09.03.2020 līdz 13.03.2020
Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Janvāris 31, 2020 - 23:45
Pieteikšanās elektroniski