“Projektu darbnīcas: Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekti”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina praktiskas ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācības par Solidaritātes projektiem š.g. 05. – 07. martā. Aicinām visus interesentus, īpaši jauniešus vecumā no 18 – 30 gadiem, pieteikties šīm mācībām!

Solidaritātes projekti jauniešiem sniedz iespēju īstenot solidaritāti, uzņemoties atbildību un sniedzot ieguldījumu, lai tādejādi rastos pozitīvas izmaiņas vidē, kurā jaunieši uzturas.

Ja Tev ir idejas, kādas izmaiņas vietējā sabiedrībā būtu veicamas, kā arī ir vēlme šīs izmaiņas ierosināt, bet trūkst finansējuma, piesakies mācībām!

Mācībās varēsi uzzināt ne tikai praktiskus soļus projekta vadībā, solidaritātes projektu būtību, bet arī izstrādāt savu projekta ideju profesionālu mācību vadītāju un JSPA pārstāvja klātbūtnē.

Pieteikšanos līdz š.g. 1. martam aicinām veikt elektroniski: https://ej.uz/3dxv.

Mācības notiks Daugmales apvidū.

Dalība mācībās ir bezmaksas, vienīgās izmaksas ir nokļūšana uz/no pasākuma vietas. Mācību sākums 5. martā plkst. 10:30, noslēgums – 7. martā plkst. 16:30.

Norādām, ka vietu skaits ir ierobežots. Prioritāri tiks apstiprināta jauniešu, vecumā no 18 – 30 gadiem dalība, kā arī dalība personām, kuras ir apmeklējušas festivālu “Projektu nakts 2019”. Pasākumā maksimāli var piedalīties 2 dalībnieki no vienas organizācijas/institūcijas, ja tāda tiek pārstāvēta.

 

Notikuma laiks: 
05.03.2019 līdz 07.03.2019
Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Marts 1, 2019 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē