Piesakies apmācībām un īsteno kopīgus projektus ar jauniešiem ar invaliditāti

Vai esi kādreiz vēlējies uzzināt, kā ir neredzēt, bet spēt lasīt? Vai esi kādreiz iedomājies, kā ir nedzirdēt, bet muzicēt? Vai zini, ka ir jaunieši, kas nespēj staigāt, bet var dejot? Līdz 24. aprīlim piesakies apmācībām, kuras notiks jau 28. aprīlī un kurās stāstīsim, kā īstenot sociāli iekļaujošus “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) piedāvā brīnišķīgu iespēju organizācijām, kas ir īstenojušas daudz un dažādus projektus “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmā, pieņemt izaicinājumu un iesaistīties ilgtermiņa sociālās iekļaušanas projektā “Būt kopā”. Tā ietvaros uzzināsiet, kā izmantot “Erasmus+: Jaunatne darbībā” piedāvātās iespējas citādāk kā ierasts, kā arī dalīsimies praktiskos un reālos ieteikumos, kā izstrādāt un īstenot projektus kopā ar jauniešiem, kuriem ir invaliditāte.

Viena no JSPA prioritātēm vienmēr ir bijusi iesaistīt programmā vairāk jauniešu ar ierobežotām iespējām un palielināt iekļaujošu projektu skaitu.

Aicinām pieteikties nacionāla līmeņa vienas dienas apmācībām, kurās īpašs uzsvars tiks likts uz praktiskiem ieteikumiem, kas jāņem vērā, iesaistot projektos jauniešus ar invaliditāti. Apmācība būs īpaši noderīga jauniešu organizācijām, kurām jau ir pieredze programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un kuras vēlas savus projektus turpmāk veidot iekļaujošākus.

Apmācības notiks 2017. gada 28. aprīlī, no plkst.10:00 līdz 16:00, Rīgā, Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā. Pieteikšanās apmācībām līdz 2017. gada 24. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu: http://ejuz.lv/butkopa. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2017. gada 24. aprīlim.

Dalībnieku profils: jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi interesenti, kas vēlētos īstenot kopīgus projektus ar jauniešiem ar invaliditāti un kuriem jau ir pieredze programmā “Eramus+: Jaunatne darbībā”.

Apmācības paredzētas 30 dalībniekiem un ir BEZ MAKSAS.

 

Jautājumu gadījumā droši zvaniet vai rakstiet:
Agnese Lorence
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļa
Projektu koordinatore
agnese.lorence@jaunatne.gov.lv
67356258

 

Notikuma laiks: 
28.04.2017
Pieteikšanās līdz: 
Pirmdiena, Aprīlis 24, 2017 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē