"ONE 2 ONE" mācības, atbalstot individuālu pieeju mācību procesā

Vai tu kādreiz esi juties apmulsis, nesaprotot kāda ir tava loma darbā ar jauniešiem? Vai viņi tevī saskata treneri? Mentoru? Privātskolotāju? Vai tu vari viegli strādāt ar jauniešu  grupu, taču tev ir grūti strādāt individuāli ar katru jaunieti? Jā? Tad piesakies mācībām, kas no 23. līdz 29. martam notiks Hatingenā, Vācijā. Pieteikšanās līdz 31. janvārim.

Vairākās programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" jomās jaunatnes darbiniekiem un treneriem ir prasība spēt strādāt ne tikai ar jauniešu grupām, bet arī spēt pavadīt individuāli katru jaunieti viņa dažādos mācību un personīgās attīstības procesos. Lai arī varētu šķist, ka "aci pret aci" dialogs ir dabiska komunikācijas forma, daudzi jaunatnes darbinieki izjūt vajadzību iziet mācības, lai varētu atbilstoši atbalstīt jauniešus viņu individuālajā attīstības un mācību procesā. 

Galvenais mērķis ir attīstīt jaunatnes darbiniekos tās kompetences, kas ir nepieciešamas individuālajā darbā ar jauniešiem, atbalstot viņu mācību procesu.

Pieteikties mācībām iespējams līdz 2020. gada 31. janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/new-deadline-one-2-one-supporting-learning-face-to-face.8448/

Notikuma laiks: 
23.03.2020 līdz 29.03.2020
Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Janvāris 31, 2020 - 23:45
Pieteikšanās elektroniski