Jaunatnes darbinieka domāšana - atbalstot mācīšanos un izmantojot jauniešu mobilitāti

No 9. – 14. novembrim, flāmu nacionālā "Erasmus+: Jaunatne darbībā" aģentūra organizē mācības "Jaunatnes darbinieka domāšana - atbalstot mācīšanos un izmantojot jauniešu mobilitāti". Mācības notiks pilsētā De Glind, Nīderlandē. Mācību mērķis ir atspoguļot jaunatnes darbinieku domāšanu, diskutēt un izaicināt jaunatnes darbiniekus par kompetencēm, kas viņiem vajadzīgas, lai atbalstītu jauniešu attīstību jauniešu mobilitātē. Četru dienu mācības Nīderlanē, papildinās aktivitātes tiešsaistē, lai atbalstītu apmācības ietekmi vietējā līmenī. Lai pieteiktos mācībām, nepieciešams līdz 15. septembrim reģistrēties SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Detalizēta mācību kursa programma pieejama šeit: MINDSET 2020 - mācību programma.

!! Gadījumos, kad COVID -19 pasākumi noved pie tā, ka Nīderlandes Erasmus + NA atceļ apmācību par dzīvesvietu, mācības notiks tiešsaistē platformā ar ierobežotu pieeju, sasniedzot tos pašus mācību mērķus. Šajā gadījumā dalībnieki, kas piesakās mācībām, apņemas piedalīties 5 dienu tiešsaistes sadarbības procesā (katru dienu 2 x 2–3 stundas).

!!! Pirms pieteikšanās lūdzam izvērtēt ar ceļošanu saistītos riskus un iepazīties ar prasībām par pašizolāciju pēc atgriešanās Latvijā. Aktuālā informācija par saslimstības rādītājiem ar COVID19 ārvalstīs un nosacījumiem pēc atgriešanās no ārvalstīm Latvijā ir pieejama Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļa vietnē.

Notikuma laiks: 
09.11.2020 līdz 14.11.2020
Pieteikšanās līdz: 
Otrdiena, Septembris 15, 2020 (All day)
Pieteikšanās mācībām elektroniski