EUtopija? Dažādība mainīgajā Eiropā – radošā darbnīca par dažādības risinājumiem darbā ar jaunatni ( EUtopia? Diversity in Changing Europe)

Ja esi gatavs izprast dažādās dažādības nozīmes un iegūto informāciju izmantot, lai pārveidotu darba ar jaunatni praksi, tad EUtopija ir domāta tev! Piesakies līdz 24. jūnijam!

Vai esi dzirdējis, ka dažādība ir nepieciešama mierīgai, pārtikušai sabiedrībai? Vai kāds ir teicis, ka dažādība ir aizgājusi par tālu? Vai, ka dažādība ir neiespēja un nav nepieciešama? Varbūt kādreiz esi aizdomājies, ka tā var būt taisnība? Kad šķiet, ka viss ļoti ātri mainās, un tikai uz sliktu, kā tu strādā ar jauniešiem, lai piešķirtu tam visam nozīmi?

Iedomājies pasauli, kurā tu zini vismaz dažas atbildes. Vai pasauli, kurā cilvēki uzdod šos jautājumus. Vai pasauli, kurā tev būtu laiks uzdot jautājumus un domāt par atbildēm.

Vai tu vēlētos doties sešu mēnešu radošajā piedzīvojumā kopā ar dinamisku līderu kopienu? Vai tu vēlies pamēģināt nesteidzīgu darbu ar jaunatni pasaulē, kas ātri mainās?

Pievienojies mums EUtopijā! Dažādība mainīgajā Eiropā – ilgtermiņa radošā darbnīca par dažādības pieejamām darbā ar jaunatni.

Notikuma laiks: 
08.09.2018 līdz 14.09.2018
Pieteikšanās līdz: 
Svētdiena, Jūnijs 24, 2018 (All day)
Pieteikšanās elektroniski