Angļu valodas stiprināšanas kurss jaunatnes darbiniekiem

Šis apmācību kurss (“English language training course for youth workers”) paredzēts jaunatnes darbiniekiem, kuri vēlas uzlabot savas angļu valodas un IT prasmes, kas noderēs īstenojot starptautiskos “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus. Apmācības notiks no 12. līdz 16. maijam Slovākijā. Pieteikšanās līdz 14. aprīlim.  

Galvenais šo apmācību mērķis ir lauzt valodas barjeras un motivēt jaunatnes darbiniekus, kuri jau pašlaik aktīvi darbojas reģionālā un nacionālā līmenī, uzdrošināties un īstenot arī starptautiskus projektus – it īpaši “Erasmus+: Jaunatne darbībā” 1. pamatdarbības projektus.

Piedaloties apmācībās, tu:
-    uzlabosi savas komunicēšanas prasmes angļu valodā;
-    apgūsi un praksē praktizēsi specifisko “Erasmus+: Jaunatne darbībā” terminoloģiju;
-    uzzināsi, kā īstenot starptautiskos projektus visos posmos;
-    stiprināsi savu pārliecību angļu valodas zināšanās, kādas nepieciešamas, lai īstenotu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus (it īpaši 1. pamatdarbības projektus).

Mērķa grupa: jaunatnes darbinieki, kuri labprāt īstenotu pirmos starptautiskos projektus, bet nejūtas tik pārliecināti tieši savas angļu valodas dēļ. Lai piedalītos apmācībās, jābūt vismaz pamatzināšanām angļu valodā.

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2017. gada 14. aprīlim  SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/english-language-training-course-for-youth-workers.6419/.

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar apmācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc tam, kad dalībnieks samaksājis līdzfinansējumu, aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:
-    kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
-    nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
-    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore,
E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

 

Notikuma laiks: 
12.05.2017 līdz 16.05.2017
Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Aprīlis 14, 2017 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē