Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) jaunumi DECEMBRIS

1.  Sākusies pieteikšanās Kārļa Lielā balvas 2015. gada konkursam

Vai esi 16-30 gadus vecs(-a) un piedalies Eiropas mēroga projektā? Izmanto iespēju un piesakies Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursam, kura mērķis ir jauniešu vidū veicināt Eiropas apziņas veidošanos. Pieteikšanās sākās 2014. gada 2. decembrī un ilgs līdz 2015. gada 2. februārim. Uzvarētāji iegūst ne tikai atzinību un iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu projektu, bet arī naudas balvu.

http://bit.ly/1AyrA7M

2.„RUNĀ! KLAUSIES!”-apmācību kurss, lai veicinātu jauniešu dalību lēmumu pieņemšanā 

Ja tu bieži iedomājies, ka vēlies vairāk iesaistīties sabiedrības norisēs, ja tu tici, ka mums ir jāattīsta inovatīvas pieejas un jārada vieta, kur jaunieši un valsts iestāžu darbinieki var kopīgi strādāt... Tad noteikti piesakies šim apmācību kursam Ungārijā, Budapeštā! Tas norisināsies no 2015. gada 1. līdz  7. martam. Pieteikšanās līdz 18. janvārim. 

http://bit.ly/1y0Ky9W

3. Izveido video un dodies uz ASV

ASV vēstniecība izsludina video konkursu, kura galvenā balva ir iespēja pavadīt 4 aizraujošas nedēļas Amerikas Savienotajās Valstīs Bendžamina Franklina Starptautiskajā vasaras nometnē. Konkursā var piedalīties skolēni 16 – 18 gadu vecumā. Video iesniegšanas termiņš - 2015. gada 9. februāris.

http://bit.ly/1zu6Qhl

4.Skolotājus aicina pieteikties starptautiskam tiešsaistes kursam par eTwinning projektu organizēšanu izglītības iestādēs

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos starptautiskam tiešsaistes kursam „eTwinning projektu organizēšana izglītības iestādēs”. Kursa mērķis ir veicināt pedagogu prasmes kvalitatīvu un mācību kontekstam atbilstošu eTwinning sadarbības projektu veidošanai. Kurss ir bezmaksas. Kurss notiek angļu valodā – tajā piedalīsies 60 angļu valodas skolotāji no Latvijas, Francijas un Dānijas. Pieteikšanās termiņš 2015.gada 04.janvāris, aizpildot tiešsaistes anketu.  

http://bit.ly/13O9NiK

5.Tik līdzīgas. Tik atšķirīgas. Tik Eiropeiskas!

Eiropas Komisija vēlas uzzināt tavas domas: Kāda ir tava pieredze paplašinātajā Eiropas Savienībā? Kā paplašinātā Eiropas Savienība var risināt nākotnes izaicinājumus? Esi no 18 līdz 25 gadus vecs, tad piedalies konkursā „Tik līdzīgas. Tik atšķirīgas. Tik Eiropeiskas!”, atbildot uz vienu no Eiropas Komisijas uzdotajiem jautājumiem. Tev ir iespēja laimēt trīs dienu ceļojumu uz Briseli. Iesūti savu sacerējumu līdz 2015. gada 27. februārim. 

http://bit.ly/1wvFYKj

 

Tava JSPA,  www.jaunatne.gov.lv 

Pievienojies!

Twitter: @Jaunatne
Draugiem.lv lapa: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Facebook: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Maini dzīvi, domā plašāk!