Jaunumi

Pievienojies Viseiropas hakatonam cīņā pret Covid-19

Eiropas Komisija - inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas aizbildniecībā - sadarbībā ar ES dalībvalstīm 24. – 26. aprīlī rīko Viseiropas tiešsaistes hakatonu "ES vs vīrusa izaicinājumi". Hakatona mērķis ir apvienot pilsonisko sabiedrību, jaunrades pārstāvjus, partnerus un investorus visā Eiropā, lai izstrādātu inovatīvus risinājumus koronavīrusu izaicinājumiem.
Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

No tīruma līdz ražai

2014. gada 25.novembrī Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem neformālā jauniešu grupa „Jaunsaimnieki” pabeidza darbu programmas „Jaunatne darbība” ietvaros atbalstītajā projektā „No tīruma līdz ražai.”. Projekta pasākumos kopumā piedalījās 101 ieslodzītais, bet darba grupā aktīvi strādāja 11 notiesātie jaunieši, kuri plānoja un realizēja projektā paredzētās aktivitātes.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Līdz 15. augustam piesaki savu dalību projektā "PLUSS"

18. – 19. augustā (Kauguros) topošajiem projeta dalībniekiem un interesentiem ir iespēja satikt projetka dalībniekus un piedalīties 2 dienu projekta PLUSS piedzīvojumā! Projekta „PLUSS” jauniešu komanda aicina tevi - atraktīvu, radoši domājošu un komunikablu jaunieti, palūkoties uz pasauli plašāk un piedalīties lieliskā piedzīvojumā – kļūt par projekta dalībnieku. Raksti uz plussprojekts[at]gmail.com līdz 15. augustam un saņem dalībnieka anketu.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Kā mēs ar visiem draudzējāmies

Jauniešu iniciatīvas projekts ”Mēs par visiem!” tika realizēts no 2013.gada 2.septembra līdz 2014.gada 31.maijam Gulbenē, sadarbojoties ar 1.pirmsskolas izglītības iestādi. Projekta darba grupu veidoja neformālā jauniešu grupa 4 cilvēku sastāvā – mēs katrs kaut kādā veidā esam saistīti ar šo bērnudārzu, tāpēc nolēmām paveikt kopā kaut ko labu un interesantu. Protams, vieni mēs to nebūtu paveikuši, tāpēc ik pa laikam tika pieaicināti un pievienojās iestādes pedagogi un vecāki.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas