Jaunumi projektos

Turpinās projekts “Izspēlē savu dzīvi pats”!

Ar prieku ziņojam, ka jauniešu iniciatīvu projekts “Izspēlē savu dzīvi pats!” turpinās arī 2015. gadā!  Šogad skolu jauniešiem būs iespēja doties ekskursijās uz dažādiem uzņēmumiem, mācīties un spēlēt karjeras galda spēli. 

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Eiropas jaunieši apgūst izdzīvošanas prasmes

Pateicoties ES programmai „Jaunatne darbībā” jauniešu apmaiņas projekta „ SURVIVAL BOXXXX” ietvaros laika posmā no 1.-10.augustam  jauniešiem no Latvijas, Lietuvas, Maltas, Spānijas un Itālijas ir iespēja apgūt iemaņas izdzīvošanai dabā un paplašināt savu redzes loku iepazīstoties ar dzīves veidu, kas ir cieši saistīts ar dabu un attālināts no mūsdienu tehnoloģiju lietošanas. Jauniešiem tādā veidā tiek dota iespēja pārbaudīt un papildināt savas fiziskās un garīgās spējas saskaroties ar apstākļiem, kas raksturīgi dzīvei dabā, kā arī apmainīties ar  jau esošajām zināšanām.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Tiek uzsākts projekts par jauniešu karjeru

„Izspēlē savu dzīvi pats” ir biedrības ERFOLG jauniešu iniciatīvu projekts par karjeras tēmu. Projekta laikā – veselu gadu, tiks īstenotas apmācības, ekskursijas, pieredzes apmaiņas stāsti Daugavpils jauniešiem un visiem interesentiem. Projekta laikā, iesaistot dažādus jauniešus un skolēnus, tiks izveidota karjeras spēle – jauna metode karjeras jautājumu aktualizēšanai un risināšanai skolās un jauniešu centros.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Projekts "Ripo auto"

Zālītes speciālajā internātpamatskolā un ārpus tās ir notikušas radošas un praktiskas darbnīcas, kurās izgatavots liels automodeļu parks. 10.aprīlī devāmies uz pirmajām lielākām sacensībām, ko nu jau tradicionāli rīkoja Liepājas speciālā internātpamatskola.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas