Pieredzes stāsti

Pieredzes stāsts: kā mēs mācījāmies rakstīt projektus

Programmas „Jaunatne darbībā” nogalē biedrības „Patvērums „Drošā māja”” jaunieši īstenoja trīs apmācību kursu projektus. Visu projektu centrālā tēma bija cilvēku tirdzniecības mazināšana caur vienaudžu izglītotāju aktivitātēm. Tajos piedalījās gan brīvprātīgie, gan organizāciju darbinieki vecumā no 15 līdz 30 gadiem no visiem Eiropas reģioniem. 

Studiju vizīte Palestīnā

Šā gada jūnijā, pārstāvot biedrību Youth for City – City for Youth, piedalījos studiju vizītē Palestīnā Youth in Palestine and the surrounding challenges, ko organizēja Palestīnas Euromed Jaunatnes nodaļa. Studiju vizītes mērķgrupa bija jaunatnes darbinieki no Eiropas Savienības programmas Jaunatne darbībā valstīm.

Kā veidot zaļus projektus?

Tāds ir jautājums! Jo „būt vai nebūt (zaļiem)” izvēle jau sen ikvienam, kas bija ieradušies smelties zinības mūsu kaimiņvalsts Lietuvas rīkotajā seminārā „Kā veidot zaļus projektus?” („How to make green projects?”), bija izdarīta. Piecas dienas (8.04.2013. – 13.04.2013.) pārstāvji no Austrijas, Anglijas, Beļģijas, Čehijas, Francijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Polijas, Rumānijas un Ungārijas šīs jomas treneru vadībā savstarpēji mijiedarbojās – daloties pieredzē, idejās, klausoties prezentācijas, piedaloties aktivitātēs, kā arī plānojot kopīgas sadarbības projektus.

„Here we are, include us!”

No 2013. gada 7. - 12. maijam piedalījos apmācībās Bratislavā, kas bija veltītas jautājumiem par jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanu sabiedrībā. Apmācību komanda bija patiesi starptautiska, jo kopumā bija pārstāvētas vairāk nekā 15 valstis, piemēram, Slovākija, Čehija, Serbija, Igaunija, Portugāle, Spānija,  Krievija un vairākas citas.

Lapas