Apmācību pieredze

Kā jaunietim atgūties pēc emocionālas traumas?

Laba emocionālā veselība liecina par to, ka cilvēks pilnvērtīgi jūt, domā un uzvedas. Tā ir spēja adekvāti reaģēt uz panākumiem un arī zaudējumiem, pēc iespējas mazāk pakļaujoties stresa ietekmei. Arī domas par sevi, savu nākotni un plānotajiem mērķiem norāda uz emocionālās veselības stāvokli.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicina skolu komandas pieteikties eTwinning un Samsung mācībām par virtuālo realitāti skolā

Marta beigās visā Eiropā aktīvi atzīmēs Digitālo nedēļu, kuras ietvaros Eiropas skolu sadarbības tīkls eTwinning sadarbībā ar Samsung organizēs nebijušas mācības skolotājiem par virtuālās realitātes izmantošanu skolā un mācību projektos. Ja vēlies ne tikai izmēģināt VR brilles, bet iemācīties kā veidot saturu virtuālās realitātes lietotnēm, lai pēc tam rezultātu integrētu mācību procesā, kopā ar kādu no skolas kolēģiem līdz 10.martam piesakies bezmaksas mācībām!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

eTwinning projektu īstenotājus aicina pieteikties Erasmus+ mācībām par neformālo izglītību

Ja esi īstenojis vismaz vienu eTwinning projektu un vēlies uzzināt, kā savu projekta pieredzi izmantot, plānojot Erasmus+ jaunatnes jomas projektus, kā ari vēlies gūt iedvesmu darbam ar jauniešiem, apgūt jaunas neformālās izglītības metodes, līdz 2.jūlijam piesakies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajās mācībās skolotājiem ''Solis tālāk: ar ''eTwinning'' pie ''Erasmus+:Jaunatne darbībā''!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Dalība apmācībās "Set your story free"

Šī gada maija sākumā man bija iespēja piedalīties starptautiskās apmācībās "Set your story free" Budapeštā (Ungārijā). Informāciju par šīm apmācībām es atradu JSPA mājas lapā www.jaunatne.gov.lv, šo apmācību mērķis bija vairot dalībnieku zināšanas par inovatīvām stāstu stāstīšanas tehnikām, gan padarot sevi spēcīgāku, gan ļaujot dalībniekiem atbalstīt jauniešus, ar kuriem viņi strādā, attīstot to personības un palīdzot attīstīt viņu dzīves ceļu.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas