Jaunumi

Tiešsaistes mācības par Erasmus+ finansēšanas iespējām

Ja vēlies iepazīt visas programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" pamatdarbības, no 2. novembra - 31. decembrim pievienojies tiešsaistes mācībām MOOC, kas pieejamas mācību platformā Canvas. Šis kurss ir paredzēts visiem, kuri interesējas par Erasmus + finansēšanas iespējām jaunatnes jomā no Erasmus + programmas un partnervalstīm. Lai pievienotos mācībām, nepieciešams reģistrēties: canvas.instructure.com/enroll/K7Y47K.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Q & A: mediju un informācijas pratība + darbs ar jaunatni

Viltus ziņas, kiberhuligānisms, kristikā domāšana un aktīva dalība pilsonsikājā dzīvē. Dzimumu atspoguļojums medijos? Aktīvisms? Sociālās kustības, kā Black Lives Matter? Donalds Tramps? Kāds tam ir sakars ar darbu ar jaunatni un informācijas pratību? Lai rastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, SALTO-Youth Resursu centrs 29. oktobrī no plkst. 16:00 - 17:15 organizē tiešsaistes jautājumu un atbilžu (Q & A) sesiju par plašsaziņas līdzekļu un informācijas pratību saistībā ar darbu ar jaunatni. Dalībai mācībās līdz 27. oktobrim ir nepieciešams reģistrēties SALTO Youth Resursu centra vietnē.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

10 biežākie jautājumi programmas “Erasmus+”un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanā Covid-19 pandēmijas dēļ

Ņemot vērā situācijas attīstību ar koronavīrusa Covid-19 pandēmiju pasaulē, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) Projektu vadības un uzraudzības daļa ir apkopojusi  atbildes uz desmit biežāk uzdotajiem projektu īstenotāju un jauniešu jautājumiem par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” aktivitātēm pandēmijas laikā.

 

  1.  Vai šobrīd drīkst īstenot projekta aktivitātes klātienē?

JSPA iesaka sekot Slimību profilakses un kontroles centra norādījumiem un valdības pieņemtajiem lēmumiem.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas