Jaunumi

Pievienojies "Erasmus dienas 2020" svinībām!

No 15. - 17. oktobrim visā Eiropā un ārpus tās notiks Erasmus dienas 2020 (#ErasmusDays). Šo starptautisko svētku pamatā ir ļoti vienkārša ideja: trīs dienu garumā runāt par Eiropas vērtībām, mobilitātes ieguvumiem un Erasmus+ projektu rezultātiem, informējot par sasniegumiem ikvienu iedzīvotāju, uzņēmēju, kā arī plašsaziņas līdzekļus un politikas veidotājus.  #ErasmusDays 2020 ir iespēja stiprināt uzticību programmai Erasmus +, izceļot projektu daudzās iespējas un ietekmi, apstiprinot, ka Erasmus+ bija un arī turpmāk būs galvenais Eiropas pilsoņu un Eiropas projektu īstenotāju veiksmes faktors. Pagājušajā gadā # ErasmusDays laikā tika organizēti 3 995 pasākumi 53 valstīs.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Jau rīt notiks konference par lobiju un interešu pārstāvību jaunatnes jomā

Jau rīt, 16. septembrī no plkst. 9:00 – 16:00, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni”. Ņemot vērā gaidāmo Administratīvi teritoriālo reformu, kas skars Latvijas pašvaldības, kā arī jaunatnes jomas atpazīstamības stiprināšanas nozīmi gan vietējā, gan nacionālā līmenī, šogad konferences uzsvars tiks likts uz lobija un interešu pārstāvības nozīmi darbā ar jaunatni.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Pašvaldību jaunatnes lietu speciālistiem iespēja saņemt supervīziju atbalstu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra piedāvā pašvaldību jaunatnes lietu speciālistiem un jaunatnes darbiniekiem iespēju saņemt individuālu supervīziju atbalstu. Grupu un individuālās supervīzijas ir risinājums izaicinājumiem, ar kuriem jaunatnes jomā iesaistītajiem nākas sastapties, kā, piemēram, sadarbības veidošana ar dažādām iesaistītajām pusēm, lomu definēšana, konfliktsituācijas, inovatīvu risinājumu meklēšana, izdegšana u.c.. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 14. septembrim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicina pieteikties konferencei par lobiju un interešu pārstāvību jaunatnes jomā

16. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Rīgā, Mūkusalas ielā 3) notiks Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni”. Ņemot vērā gaidāmo Administratīvi teritoriālo reformu, kas skars Latvijas pašvaldības, kā arī jaunatnes jomas atpazīstamības stiprināšanas nozīmi gan vietējā, gan nacionālā līmenī, šogad konferences uzsvars tiks likts uz lobija un interešu pārstāvības nozīmi darbā ar jaunatni. Pieteikšanās dalībai konferencē līdz 14. septembrim tiešsaistē.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Piesakies mācībām par stratēģisko partnerību radošumam projektu veidošanu

2020. gada oktobrī notiks jauns stratēģisko projektu konkurss – stratēģiskās partnerības radošumam!  Apzinoties Covid-19 krīzes izraisītās sekas, Eiropas Komisija to ir izveidojusi, lai sniegtu atbalstu projektu ideju īstenošanai, kas vērstas uz kultūras un radošuma veicināšanu. Lai veiksmīgi sagatavotu projekta pieteikumu, tiek organizētas mācības, kas notiks no 20. līdz 22. septembrim, Siguldā.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas