Jaunumi

Jauno programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursi 2021. gadā noritēs vēlāk kā ierasts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka programmu "Erasmus+ " un "Eiropas Solidaritātes korpuss" jaunā - 2021.-2027. gada plānošanas perioda pirmais projektu konkurss nenotiks februārī kā ierasts. Saņemot no Eiropas Komisijas informāciju  un projektu pieteikumiem nepieciešamo dokumentāciju, tiks izziņots arī jaunā plānošanas perioda norises laiks, tai skaitā EK noteiktie projektu konkursu termiņi. 

Aktuālā informācija tiks publicēta gan tīmekļvietnē, gan JSPA sociālo tīklu kanālos.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Brīvprātīgā darba projekts “Stronger together 2”

Atskatoties un izvērtējot 2020. gadu, kurš vēsturē ieies kā absolūti citāds visai cilvēcei, gribas pateikties programmas Eiropas Solidaritātes korpuss projekta “Stronger together 2” atbalsta komandai, kā arī mazliet domās ieskicēt turpmāko darba cēlienu 2021. gadā.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Tiešsaistes kurss: Atbalsts Solidaritātes korpusā

Lai izpētītu, kā programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" projektus padarīt par efektīvu iekļaušanas instrumentu, no 2021. gada 25. - 29. janvārim Spānijas Nacionālā aģentūra organizē tiešsaistes mācības, kas vērstas uz to, lai Eiropas solidaritātes projektos piedalītos jaunieši ar funkcionālu un garīgu daudzveidību. Lai pieteiktu savu dalību mācībās, līdz 2021. gada 3. janvārim nepieciešams reģistrēties SALTO-Youth centra tīmekļa vietnē.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Jaunās "Eiropas Solidaritātes korpuss" programmas iespējas un budžets

Šonedēļ Eiropas Savienības (ES) likumdevēji panāca vienošanās par programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" jauno budžetu 2021. - 2027. gadam. ES septiņgades budžeta sarunas ir pabeigtas, gaidot juridisko tekstu galīgo apstiprināšanu Eiropas Parlamentā un Padomē. Jaunā programma, kuras budžets 2021. – 2027. gadam ir 1,009 miljardi eiro, palīdzēs vismaz 270 000 jauniešu risināt sabiedrības un humānās palīdzības problēmas, izmantojot brīvprātīgo darbu vai veidojot savus solidaritātes projektus.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Notiks brīvprātīgo godināšana “Gada brīvprātīgais 2020”

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, 5. decembrī, jau septīto gadu pēc kārtas, tiks godināti Latvijas 2020. gada redzamākie brīvprātīgā darba veicēji, organizētāji, kā arī brīvprātībai draudzīgākās pašvaldības. Godināmo vārdus varēs uzzināt www.nva.gov.lv un www.brivpratigie.lv  mājaslapās 5. decembrī plkst.19.00. Saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī godināšana notiks attālināti, un tās translāciju būs iespējams vērot 6. decembrī plkst. 19:00  mājaslapās www.nva.gov.lv un www.brivpratigie.lv un televīzijas kanālā Rīga TV24 ēterā.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Lapas