Jaunumi

Tiešsaistes semināru cikls “Būt kopā” par jauniešu ar invaliditāti iesaisti

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbā iesaistītos piedalīties informatīvu tiešsaistes semināru ciklā “Būt kopā”, kuros dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā līdzdarboties ar jauniešiem ar invaliditāti, kādi atbalsta pasākumi nepieciešami, kas jāņem vērā, plānojot aktivitātes un kā veidot veiksmīgu sadarbību un komunikāciju.

Lai piedalītos tiešsaistes semināros, ir jāveic iepriekšēja reģistrēšanās.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Izsludināts programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” otrais 2020. gada projektu konkurss

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” otro 2020. gada projektu konkursu. Vēršam uzmanību, ka projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir mainīts. Visi, kuri vēlas īstenot starptautiskus projektus jaunatnes jomā, aicināti iesniegt projektu pieteikumus līdz 2020. gada 07. maijam, plkst. 13:00 pēc vietējā laika tiešsaistē - tīmekļa vietnē https://webgate.ec.europa.eu/web-eforms/screen/home.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

JSPA informācija par klātienes un neklātienes pasākumiem

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas stāvokli saistībā ar koronavīrusu “Covid-19”, lai ierobežotu vīrusa tālāku izplatību, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē par plānotu aktivitāšu (tai skaitā mācību) pārcelšanu, turpinot īstenot neklātienes pasākumus (tiešsaistes vebinārus). Aicinām projektu dalībniekus izmantot iespēju saņemt  neklātienes konsultācijas, zvanot un rakstot projektu koordinatoriem. Informācijai par  pārcelto aktivitāšu norises laikiem aicinām sekot līdzi JSPA mājas lapā un sociālajos tīklos. 

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

Lapas