Nenokavē pieteikšanos semināram par IZM Jaunatnes politikas valsts programmas izsludināto projektu konkursu

Vēl tikai līdz 20. martam jaunatnes lietu speciālisti un citi, kas dažādās Latvijas pašvaldībās ikdienā strādā jaunatnes jomā, aicināti pieteikties uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) organizēto bezmaksas informatīvo semināru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam izsludināto projektu konkursu “Atbalsts darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai vietējā līmenī”.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Izsludināts valsts budžeta finansēts projektu konkurss pašvaldībām, lai atbalstītu jaunatnes politikas īstenošanu vietējā līmenī

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA)  Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam ietvaros izsludina atklātu projektu konkursu “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem”. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 22. maijs.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Aicinām skolotājus piedalīties minikonferencē, lai diskutētu par virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošanu izglītībā

Interesē virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošana izglītībā? 29.martā nāc uz eTwinning minikonferenci! Uzzināsi idejas VR ieviešanai mācību procesā, kā arī kopā ar jomas profesionāļiem varēsi diskutēt par VR iespējām izglītībā. Dalība ir bezmaksas, pieteikšanās elektroniski līdz 21.martam!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS