“Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmes iegūšana līdz 23.02.2022

23.02.2022 17:00
Beigu datums
23.02.2022 17:00
Competition note label

Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka Eiropas Komisija līdz 23.02.2022. ir pagarinājusi iespēju organizācijām pieteikties programmas “Eiropas Solidaritātes korpussKvalitātes zīmei. Tās saņemšana ir obligāta organizācijām, kuras vēlas īstenot brīvprātīgā darba projektus.

Aktualizētais termiņš – 23.02.2022. – atbilst jau iepriekš noteiktajam “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba ikgadējā finansējuma pieprasījumu iesniegšanas termiņam. Tas paredz, ka organizācijas brīvprātīgā darba ikgadējā finansējuma pieprasījumu pieteikumus un to īstenošanai nepieciešamo Kvalitātes zīmes pieteikumu var iesniegt paralēli. Pēc ikadējā finansējuma pieprasījumu iesniegšanas termiņa tiks vērtēti tikai to organizāciju pieteikumi, kurām ir iesniegts pieteikums kvalitātes zīmes saņemšanai vai tā jau ir apstiprināta.

Kvalitātes zīmes pieteikumu var iesniegt  šeit. Pieteikuma aizpildīšanas gaitā var palīdzēt JSPA veidotais video ieraksts “Kvalitātes zīmes pieteikuma aizpildīšana”. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoriem.

Plašāka informācija par kvalitātes zīmi šeit.

Dalīties
Translate »