“Erasmus+” 2. pamatdarbības projektu konkurss “Maza mēroga partnerības projekti”

05.11.2021 13:00

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina programmas “Erasmus+” otro partnerību sadarbībai 2021. gada projektu konkursu. Visi, kuri vēlas īstenot Maza mēroga partnerības projektus jaunatnes jomā, ir aicināti iesniegt projektu pieteikumus līdz 5. novembrim, plkst. 13:00 pēc vietējā laika tiešsaistē – Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē https://webgate.ec.europa.eu/app-forms/af-ui-opportunities/#/erasmus-plus.

Apstiprinātos projektus varēs īstenot no 2022. gada 1. marta līdz 31. maijam.

Programmas otrajā “Erasmus+” 2. pamatdarbības “Partnerības sadarbībai” projektu konkursā “Maza mēroga partnerības projekti” pieejamais finansējums ir – 263 530 eiro.

Projektu īstenotāji ir aicināti iesniegt pamatotus projektu pieteikumus, kas ir balstīti uz iesniedzējorganizācijas vajadzībām un pētījumiem, būtu noderīgi dažādu jomu organizācijām un būtiski uzlabotu jauniešu dzīves. Tāpat organizācijas ir aicinātas iesniegt projektus, kas ņem vērā programmas “Erasmus+” jaunā perioda (2021 – 2027) prioritātes – iekļaušanu un dažādību, digitālo transformāciju, vides ilgtspējas un klimata jautājumus, kā arī  dalību demokrātiskajā dzīvē.

Dalīties
Translate »