Turpinās vebināru cikls “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), atbalstot darba ar jaunatni attīstību, turpina īstenot vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tajā tiek sniegta noderīga informācija darbā ar jaunatni iesaistītajiem. Vebināri norisinās laikā no janvāra līdz maijam, katru otro trešdienu plkst.10.30 -12.00. Dalībai vebināros nepieciešams iepriekš reģistrēties.

 

  • 22.03.2023. plkst. 10.30 – 12.00 “Pieredzes stāsti pašvaldību stiprināšanai”

Vebinārs veltīts stratēģiska darba ar jaunatni veicināšanai pašvaldību līmenī, skaidrojot būtiskākos tā elementus un daloties ar praktiskiem piemēriem. Vebinārā varēs iepazīties ar pieredzes stāstiem par dalību SALTO starptautiskajās mācībās un pasākumiem, kuri realizēti, liekot lietā tajās gūtās zināšanas, pieredzi  un prasmes. Būs iespēja labāk izprast, kā dažādas iesaistītās puses – NVO, valsts pārvaldes iestādes, paši jaunieši un jaunatnes darbinieki – var sniegt ieguldījumu un savstarpēji sadarboties, stiprinot darbu ar jaunatni pašvaldības līmenī.

Vebinārā būs iespēja uzzināt:

  • Kā veidot stratēģisku darbu ar jaunatni ilgtermiņā vietējā līmenī;
  • Kādu un no kā var saņemt atbalstu, lai veidotu stratēģisku darbu ar jaunatni pašvaldībā;
  • Pieredzes stāstus no starptautisko mācību dalībniekiem, kuri zināšanas un prasmes, ko guvuši mācības, likuši lietā, lai attīstītu darbu ar jaunatni pašvaldībā.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja Ieva Kaltniece.

Vebināram iespējams reģistrēties šeit.

 

  • 5.04.2023. plkst. 10.30 – 12.00 “Digitālais darbs ar jaunatni”

Vebināru cikla “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāk JSPA) aicina jauniešu centru, pašvaldību un organizāciju pārstāvjus, kā arī citus darbā ar jaunatni iesaistītos piedalīties vebināra 6.sērijā “Digitālais darbs ar jaunatni sociālajos tīklos”, kas norisināsies 05.04.2023. pl. 10.30-12.00.

Vebinārā būs iespēja uzzināt:

  • Kas ir digitālais jaunatnes darbs un kādas atbalsta aktivitātes šajā jomā īsteno JSPA
  • Aktuālās tendences sociālo tīklu lietojumā un jaunāko pētījumu datus
  • Ieteikumus, kā veidot veiksmīgāku un jauniešiem saistošāku sociālo tīklu saturu un darbības stratēģiju

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja, pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece un digitālā jaunatnes darba eksperte Līga Siliņa.

Vebinārā piedalīsies digitālā mārketinga aģentūras “INFINITUM AGENCY” pārstāve Pārsla Kolosova.

Vebināram iespējams reģistrēties šeit.

 

  • 19.04.2023. plkst. 10.30 – 12.00 “NVO nozīme vietējā kopienā un darbā ar jauniešiem attālākos lauku reģionos”

Vebinārā varēs uzzināt vairāk par darbu ar jauniešiem attālākos lauku reģionos. Vebinārs tiek rīkots ilgtermiņa stratēģiskās partnerības (SPI Strategic Partnership on Inclusion) darbs ar jauniešiem attālākos lauku reģionos (Rural) ietvaros.

 

  • 3.05.2023. plkst. 10.30 – 12.00 Vebinārs par vides ilgtspējas tēmu.

Vide un cīņa pret klimata pārmaiņām ir viena no galvenajām programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” prioritātēm. Vebinārs sniegs atbalstu vides ilgtspējas temata izpratnes veicināšanā darbā ar jaunatni.

 

Precīzāka informācija par reģistrēšanos un piekļuves saitēm pārējiem vebināriem, kā arī detalizētāka informācija par to saturu tiks publicēta JSPA komunikācijas kanālos tuvāk pirms to sākuma.

 

Dalīties
Translate »