Notiks informatīvs vebinārs par projektu konkursu “Atbalsts jauniešiem COVID-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”

Lai sniegtu informāciju par Jaunatnes politikas valsts programmas atklāto projektu konkursu “Atbalsts jauniešiem COVID-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”, JSPA potenciālajiem projektu iesniedzējiem un interesentiem 19. aprīlī, plkst. 13:30 – 15:30, piedāvā informatīvu vebināru par projektu konkursa nosacījumiem. Vebināra tiešraide ikvienam interesentam būs pieejama JSPA Facebook lapā, bet ieraksts aprīļa nogalē būs pieejams JSPA YouTube kanālā.

Vebināra laikā būs iespēja uzzināt par:

  • projekta konkursa mērķiem;
  • atbalstāmajām aktivitātēm;
  • projektu vērtēšanas kritērijiem;
  • budžetu u.c. konkursa nosacījumiem.

Tāpat no aprīļa līdz decembrim darbā ar jaunatni iesaistītajiem būs pieejami vairāki JSPA nodrošināti atbalsta pasākumi, par kuriem aktuāla informācija tiks publicēta www.jaunatne.gov.lv/

Lai palīdzētu jauniešiem pārvarēt Covid-19 pandēmijas radītās sekas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un JSPA izstrādātu īpašu atbalsta programmu Latvijas pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kas strādā ar jauniešiem. Projektu konkursā pieejamais kopējais finansējums ir 430 000,00 EUR, savukārt vienam projektam maksimāli pieejamais finansējuma apmērs ir 10 000,00 EUR.

Kopumā plānots atbalstīt vairāk nekā 40 projektus, kurus ir aicinātas īstenot Latvijas novadu vai pilsētu pašvaldības, pašvaldību iestādes un nevalstiskās organizācijas (biedrības un nodibinājumi), kas ir iesaistītas darbā ar jaunatni.

Atklātā projektu konkursa “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” aktuāli dokumenti, informācija par projektu pieteikuma iesniegšanas laiku, projektu norises laiku būs pieejami aprīlī (pēc nolikuma publicēšanas) tīmekļa vietnē: www.jaunatne.gov.lv.

Ilze Vonda
Projektu vadības un uzraudzības daļas vecākā projektu vadītāja
Tālr.: 67358070
E-pasts: ilze.vonda[at]jaunatne.gov.lv

Jānis Drigins
Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinators
Tālr.: 67356253
E-pasts: janis.drigins[at]jaunatne.gov.lv

Dalīties
Translate »