Jūlijā aicina uz trīs vebināriem par darbu ar jaunatni

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) laika posmā no 2023. gada 23. marta līdz 21. septembrim organizē divus mācību ciklus: moduļu mācības par digitālo darbu ar jaunatni un “Atbalsts jaunatnes jomas attīstībai pašvaldībās”. To ietvaros, atbalstot darba ar jaunatni attīstību, notiks trīs vebināri: 5. jūlijā un 19. jūlijā par digitālā darba ar jaunatni tēmu, savukārt 26. jūlijā par stratēģiska darba ar jaunatni veicināšanu pašvaldību līmenī. Vebināriem aicināts pieteikties ikviens darbā ar jaunatni iesaistītais – arī tie, kas nav pieteikušies visam mācību ciklam!

Vebinārs par digitālajiem rīkiem mācīšanās procesā un spēļošanu

5. jūlijā plkst. 10.30-12.00 notiks vebinārs, kas tiks veltīts digitālajiem rīkiem mācīšanās procesā un spēļošanai. Tajā darbā ar jaunatni iesaistītajām organizācijām, biedrībām, NVO un pašvaldību pārstāvjiem, kā arī jaunatnes speciālistiem tiks sniegta noderīga informācija par digitālo rīku radošu pielietošanu mācīšanas procesā, kā arī citām ar digitālo transformāciju jaunatnes jomas griezumā saistītām tēmām.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja un pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece Linda Kalniņa-Roderte. Vebinārā piedalīsies un savu ekspertīzi sniegs biedrības “Riga TechGirls”, kas virza sieviešu izglītošanās digitālajā jomā attīstību Latvijā, valdes locekle Aiva Staņēviča.

Reģistrēties vebināram iespējams līdz 4. jūlijam, aizpildot reģistrācijas formu.

Vebinārs par izstrādāto metodisko materiālu “21 rīks un 101 ideja digitālajam darbam ar jaunatni”

19. jūlijā plkst. 10.30-12.00 vebināra laikā tiks prezentēts 2023. gada pirmajā pusē izstrādātais metodiskais materiāls “21 rīks un 101 ideja digitālajam darbam ar jaunatni”, kas paredzēts jaunatnes darbiniekiem jauniešu centros, pašvaldībās un organizācijās.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja, metodiskā materiāla līdzautore, pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece un digitālā darba ar jaunatni eksperte Līga Siliņa. Vebinārs tiek organizēts ārpus moduļu mācībām par digitālo darbu ar jaunatni.

Reģistrēties vebināram iespējams līdz 17. jūlijam, aizpildot reģistrācijas formu. Šim vebināram īpaši aicinām pieteikties jauniešu centru darbiniekus un pašvaldību pārstāvjus jaunatnes jomā.

Vebinārs “Darbs ar jaunatni pašvaldībā: izaicinājumi, sadarbība, nacionālā un starptautiskā pieredze”

26. jūlijā plkst. 10.30-12.00 norisināsies vebinārs “Darbs ar jaunatni pašvaldībā: izaicinājumi, sadarbība, nacionālā un starptautiskā pieredze”, kas tiks veltīts stratēģiska darba ar jaunatni veicināšanai pašvaldību līmenī. Tajā būs iespējams dzirdēt praktiskus piemērus, izaicinājumus, risinājumus, sadarbību un pašvaldību pieredzes stāstus par darbu ar jaunatni un dalību SALTO starptautiskajās mācībās un pasākumos, kuri realizēti, liekot lietā tajās gūtās zināšanas, pieredzi un prasmes.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja un pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece Linda Kalniņa-Roderte. Vebinārā piedalīsies Madonas novada pašvaldības vecākā speciāliste jaunatnes un ģimenes politikas jomā Inga Strazdiņa un Limbažu novada jaunatnes darbinieks Renārs Peksis.

Reģistrēties vebināram iespējams līdz 25. jūlijam, aizpildot reģistrācijas formu. Šim vebināram īpaši aicinām pieteikties jauniešu centru darbiniekus un pašvaldību pārstāvjus jaunatnes jomā.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vadītāju Agnesi Kārkliņu (e-pasts: agnese.karklina@jaunatne.gov.lv).

! Pieteikšanās dalībai mācību ciklos ir noslēgusies. Savukārt pieteikšanās 05.07., 19.07. un 26.07. vebināriem ir atvērta un iespējama ikvienam jaunatnes jomā iesaistītajam – arī tiem, kas nav pieteikušies visam mācību ciklam.

Dalīties
Translate »