Aicinām pieteikties vebināram “Kā globālais vai Eiropas brīvprātīgais darbs ir saistīts ar solidaritāti?”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties vebināram “Kā globālais vai Eiropas brīvprātīgais darbs ir saistīts ar solidaritāti?”, kas norisināsies 7. decembrī plkst. 16.00-17.30 Zoom platformā.  Iepriekšēja reģistracija iespējama līdz 5. decembrim, aizpildot pieteikšanās anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” resursu centrs, iedvesmojoties no Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO), kas katra gada 20. decembri pasludināja par Starptautisko cilvēku solidaritātes dienu, nolēmis svinēt solidaritāti visa mēneša garumā. Tāpēc 7. decembris būs veltīts pirmajai diskusijai par brīvprātīgā darba saistību ar solidaritāti. Tajā piedalīsies divi starptautiski eksperti ar pieredzi globālajā brīvprātīgajā darbā un zināšanām par Eiropas realitāti saistībā ar brīvprātīgo darbu.

Vebinārā tiks apskatīti šādi jautājumi:

  • Kā brīvprātīgais darbs veicina solidaritāti?
  • Kādus konkrētus solidaritātes veidus ietekmē brīvprātīgais darbs?
  • Vai brīvprātīgais darbs pats par sevi ir solidaritātes darbība?

Starptautiskie eksperti:

  • Gabriella Civico ir brīvprātīgi darbojusies jauniešu interešu aizstāvībā, starptautiskajā attīstībā, invaliditātes, vides, migrācijas, cilvēktiesību un sporta jomā. Iesaistījusies kampaņā, lai 2011. gadu atzītu par Eiropas Brīvprātīgā darba gadu. Šobrīd G. Civico ir Eiropas Brīvprātīgā darba centra direktore, pārvaldot vairāk nekā 60 dalīborganizācijas, veicinot to apmaiņu un mācīšanos par brīvprātīgā darba un solidaritātes jautājumiem.
  • Oliver Wittershagen kā ANO Brīvprātīgo programmas virsnieks vadījis vairāk nekā 100 brīvprātīgos. Pašlaik O. Wittershagen strādā kā koordinators un treneris tādās jomās kā brīvprātīgais darbs, brīvprātīgo vadība, kapacitātes attīstība, korporatīvā vadība, projektu vadība, kur sagatavojis vairāk nekā 1000 ANO brīvprātīgo viņu uzdevumiem.

Būtiska informācija

Vebinārs ilgs 90 minūtes (07.12.2022. plkst. 16.00-17.30 pēc Latvijas laika), iekļaujot ekspertu diskusiju, kā arī iespēju dalībniekiem uzdot jautājumus un dalīties savā pieredzē.

Darba valoda – angļu.

Dalība vebinārā ir bezmaksas.

Vairāk informācijas SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »