Aicina pieteikties vebināram par drošību internetā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), atbalstot digitālā darba ar jaunatni attīstību, 17. maijā plkst. 10.30-12.00 organizēs vebināru par drošību internetā. Tajā darbā ar jaunatni iesaistītajām organizācijām, biedrībām, NVO un pašvaldību pārstāvjiem, kā arī jaunatnes speciālistiem tiks sniegta noderīga informācija par datu drošību un glabāšanu, kā arī citām ar drošību internetā saistītām tēmām.

Par vebināra saturu un runātājiem

Vebinārā būs iespēja uzzināt svarīgāko par datu drošību un glabāšanu, digitālās pēdas nospiedumu un dubulto verifikāciju.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja, pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece un digitālā darba ar jaunatni speciāliste Līga Siliņa.

Vebinārā piedalīsies un savu ekspertīzi sniegs kiberdrošības speciālists Madars Balodis, kurš ir CERT DEG biedrs, atvaļinājusies militārpersona – radio sakaru, kiberdrošības un elektroniskās karadarbības speciālists. Madars šobrīd vada kiberdrošības uzņēmumu, kas specializējas ielaušanās testu veikšanā, kā arī veido dažādus jaunuzņēmumus.

Reģistrācija vebināram

Reģistrēties vebināram iespējams līdz 16. maijam, aizpildot elektronisku pieteikšanās anketu.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »