8. februārī tiks prezentēti pētījuma dati par skolēnu pašpārvalžu darbu

2021. gada nogalē JSPA īstenoja pētījumu par skolēnu pašpārvalžu darbu. Pētījuma rezultāti tiks prezentēti vebinārā “Skolēnu pašpārvaldes Latvijā – jauniešu līdzdalības esošā prakse un potenciāls attīstībai”, kas notiks 8.02. plkst.10:30.

Vebinārā vienlaikus tiks atklāta pieteikšanās jaunajam skolēnu pašpārvalžu iniciatīvu projektu konkursam, kurā šogad plānots iesaistīt vairāk kā 135 skolu komandas no visas Latvijas.

Pieteikšanās vebināram līdz 8.02. šeit.

Plašāka informācija par projektu konkursu februārī tiks publicēta www.jaunatne.gov.lv.

Vebinārs paredzēts darbā ar jaunatni iesaistītajiem, skolotājiem, pašpārvalžu atbalsta personām, pašpārvalžu dalībniekiem un citiem interesentiem.

Pētījumu par skolēnu pašpārvalžu darbu prezentēs pētnieks un sociologs Gints Klāsons.

Diskusijas viesi būs:

  • Valmieras tehnikuma direktores vietniece kultūrizglītības un personības attīstības jomā Vita Zeibote,
  • Latvijas Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris,
  • aktīva jauniete, Nīderlandē dibinātās kompānijas ‘’The Next Web’’ mārketinga speciāliste ar pieredzi pasākumu organizēšanā Katrīna Brālīte.

Vebināru moderēs Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinators Ralfs Grīnvalds. Pasākuma izskaņā ir paredzēta saruna ar skolas direktori, kā arī viesiem,  kas savulaik darbojušies jauniešu domē/skolēnu pašpārvaldē un ar savu piemēru var uzrunāt šodienas jauniešus būt aktīviem un mērķtiecīgiem.

Dalīties
Translate »