Tiešsaistes tikšanās jaunatnes darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem lauku reģionos

15. martā plkst.10.00 līdz 13.00 (pēc Briseles laika) notiks sociālās tīklošanās un savstarpējās mācīšanās tiešsaistes pasākums jaunatnes darbiniekiem. Tiešsaistes semināra mērķis ir veidot attiecības starp organizācijām/ jaunatnes darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem lauku apvidos visā Eiropā, lai dalītos pieredzē. Dalībai seminārā līdz 11. martam nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH tīmekļa vietnē.

Covid-19 pandēmijai ir būtiska ietekme uz darbu ar jaunatni lauku apvidos. Tas ir radījis jaunus izaicinājumus, lai uzrunātu un atbalstītu jauniešus. Jaunatnes darbinieki visā Eiropā ir pielāgojušies, strādājot mājsēdes apstākļos, fiziski distancējoties, un gan komunicējot ar jauniešiem, gan rīkojot aktivitātes – tiešsaistē. Pēdējā gada laikā, samazinoties ceļošanas iespējām, jaunatnes darbinieki ir koncentrējušies uz atbalstu jauniešiem viņu atrašanās vietā, mazāk lūkojoties uz to, kas notiek jaunatnes darbā visā Eiropā.

Pievienoties vebināram aicināti jaunatnes darbinieki un tie, kas darbojas ar jauniešiem lauku reģionos.

Vebināra mērķis ir:
– sniegt iespēju satikties jaunatnes darbiniekiem no visas Eiropas, kuri strādā ar jauniešiem lauku reģionos, un attīstīt/veidot savstarpējas partnerības;
– atbalstīt jaunatnes darbiniekus ilgtspējīgu partnerību iekļaujošas jauniešu mobilitātes veidošanā;
– veidot izpratni par specifiskiem šķēršļiem darbā ar jaunatni lauku apvidos Covid-19 laikā un sniegt piemērus, kas var palīdzēt tos pārvarēt.

Dalīties
Translate »