Aicina piedalīties vebināru ciklā par līdzdalību “Europe Talks Solidarity”

© SALTO, 2023

Kur satiekas brīvprātīgais darbs, solidaritāte un demokrātiskā līdzdalība? Aicinām ikvienu, kam ir interese par šīm tēmām, pievienoties SALTO European Solidarity Corps un SALTO Participation & Information organizētam trīs vebināru ciklam. Vebināri notiks 30. novembrī, 7. un 10. decembrī tiešsaistē. Lai piedalītos vebināros, nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot anketu.

Vai esiet gatavi 2024. gada Eiropas vēlēšanām? Vai vēlaties uzzināt vairāk par saikni starp balsošanu un demokrātisko līdzdalību, brīvprātīgo darbu un solidaritāti? Lai rosinātu jēgpilnas sarunas saistībā ar vienām no lielākajām demokrātiskajām vēlēšanām pasaulē – Eiropas vēlēšanām, līdzdalības vebināru ciklā tiks pētītas saiknes starp vēlēšanu, jauniešu aktīvu līdzdalību demokrātiskajā dzīvē, brīvprātīgo darbu un digitālo realitāti.

“Demokrātijas stiprināšana ES: kāda nozīme tajā var būt Eiropas Savienības programmām?”

Kāda atbalsta loma “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmām var būt demokrātiskas līdzdalības veicināšanā, izmantojot brīvprātīgo darbu un solidaritāti? Kā “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” atbalsta jauniešu līdzdalību un Eiropas pilsoniskumu?

Par šo un citiem jautājumiem 30. novembra plkst. 16.00-17.30 (pēc Latvijas laika) vebinārā diskutēs dažādu valstu aģentūru eksperti, tai skaitā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras ES programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” nodaļas vecākais eksperts Krišjānis Liepa.

Plašāka informācija par vebināra saturu un lektoriem pieejama vebināru cikla oficiālajā tīmekļvietnē.

“Kā demokrātija, solidaritāte, tīklu zinātne, mākslīgais intelekts un papildinātā realitāte ir saistīti savā starpā?”

7. decembra plkst. 12.00-13.30 (pēc Latvijas laika) vebinārā tīkla zinātnes saikne ar demokrātisko līdzdalību tiks aplūkota no dažādiem aspektiem – brīvprātīgā darba pieredzes ar digitālo līdzdalību, politiskās šķelšanās un citiem.

Plašāka informācija par vebināra saturu un lektoriem pieejama vebināru cikla oficiālajā tīmekļvietnē.

“Atbalsts jauniešu līdzdalībai un brīvprātīgajam darbam: vai tas var ietekmēt 2024. gada Eiropas vēlēšanas?”

Kā brīvprātīgais darbs un solidaritāte var veicināt demokrātisku līdzdalību? Kā Eiropā tiek atbalstīta jauniešu demokrātiskā līdzdalība? 14. decembra plkst. 16.00-17.30 (pēc Latvijas laika) vebinārā tiks meklētas atbildes uz šiem un citiem līdzīgiem jautājumiem.

Plašāka informācija par vebināra saturu un lektoriem pieejama vebināru cikla oficiālajā tīmekļvietnē.

 

Lai piedalītos vebināros, nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot anketu.

Dalīties
Translate »