Līdz 17. martam aicina pieteikties Eiropas Jaunatnes līderu forumam

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 17. martam aicina pieteikties Eiropas Jaunatnes līderu forumam, kas no 17. līdz 19. aprīlim notiks Varšavā, Polijā. Forums pulcēs darbā ar jaunatni iesaistītos, kuri aktīvi veicina jauniešu līdzdalību un aktīvu pilsonisko iesaisti.

Forumā būs lieliska iespēja dalīties ar savām aktivitāšu un iniciatīvu idejām, vienlaikus aktīvi iesaistoties sarunās par demokrātiju un Eiropas vērtībām.

Eiropas Jaunatnes līderu forums tiek organizēts Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros. Ar devīzi “Atklāj savu redzējumu”, šī gada Eiropas Jaunatnes nedēļā tiks uzsvērta jauniešu pilsoniskā iesaiste Eiropā un demokrātijas īstenošana.

Foruma darba valoda – angļu.

Foruma mērķi ir:

  • veicināt jauniešu aktīvu pilsonisko iesaisti un dalību vēlēšanās;
  • diskutēt par starptautiskajām sadarbības iespējām, lai veicinātu jauniešu līdzdalības aktivitāšu kvalitāti programmas ”Erasmus+” ietvaros;
  • koncentrēties uz jauniešiem svarīgiem jautājumiem, piemēram, atbalsts demokrātiskai jauniešu līdzdalībai un Eiropas vērtību veicināšanai;
  • iepazīties ar dažādām praksēm un nodrošināt sadarbības un tīklošanās iespējas.

Pieteikšanās

Forumam līdz 17. martam aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus, jaunatnes līderus, jaunatnes politikas veidotājus un jaunatnes projektu koordinatorus. Plašāka informācija un pieteikšanās anketa pieejama SALTO Resursu centra tīmekļvietnē.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas un ceļa izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Polijas valsts aģentūra) un JSPA.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatoru Ingmāru Zvirgzdiņu (e-pasts: ingmars.zvirgzdins@jaunatne.gov.lv, telefons +371 62001011).

Dalīties
Translate »