Līdz 16. jūnijam iespēja pašvaldību jaunatnes jomas darbiniekiem pieteikties sadarbību veidošanas semināram

Aicinām pašvaldību darbā ar jaunatni iesaistītos līdz 16. jūnijam pieteikties semināram par sadarbību veidošanu starptautisku projektu īstenošanai “Partnership building seminar for local municipality youth workers”. Tas norisināsies no 17. līdz 19.augustam klātienē Tallinā, Igaunijā un 8.septembrī tiešsaistē.

Semināra mērķis ir veicināt starptautisku pieredzes apmaiņu, iepazīt potenciālo projektu partnerus un veidot sadarbību projektu pieteikumu izstrādē un īstenošanā.

Mācības sastāvēs no divām daļām:

  • Klātienes mācības no 17.08.2022. līdz 19.08.2022. Tallinā, Igaunijā, lai iepazītos ar partneriem, attīstītu projektu idejas un sāktu veidot projekta pieteikumu;
  • 08.09.2022. tiešsaistes tikšanās ar mācību vadītājiem un koordinatoru, lai saņemtu konsultatīvu atbalstu sagatavotā pieteikuma un projektu idejas praktisko aspektu pilnveidošanā.

Piesakoties semināram, tiek sagaidīta Erasmus+ KA1 vai KA2 projektu ideja, kuru dalībnieki plāno semināra laikā attīstīt, piemeklējot atbilstošos partnerus veiksmīgai projekta pieteikuma sagatavošanai 2022.gada oktobra pieteikšanās termiņā un projekta īstenošanai.

Semināra procesa laikā tiks nodrošināts mācību vadītāju atbalsts.

Pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 16. jūnijam) un vairāk informācijas SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »