Līdz 13.03. aicinām pieteikties klātienes apmācību kursam Vācijas pilsētā Bonnā “The Power of Non Formal Education”

Aicinām pieteikties klātienes apmācību kursam “The Power of Non Formal Education”, kas laikā no 2022. gada 24. līdz 29. maijam norisināsies Bonnā (Vācijā). Pieteikšanās līdz 13. martam, aizpildot anketu!

Neformālā izglītība sastopama jau sen, taču tikai salīdzinoši nesen tā atzīta par nozīmīgu izglītības sastāvdaļu. Šajā kursā dalībnieki tiks stimulēti iesaistīties diskusijā par neformālās izglītības lomu un nozīmi, apgūs dažāda veida neformālās izglītības metodes, kā arī varēs dalīties ar savas valsts pieredzi neformālās izglītības jomā. Apmācību kursa gaitā tiks izmantota inovatīva pieeja, izejot eksperimentālu mācīšanās ciklu, kurā dalībnieki tiks aicināti just, darīt, reflektēt un dalīties piedzīvotajā.

Apmācību kursa mērķis: izpētīt neformālās izglītības nozīmi lokālā un Eiropas kontekstā;

Aicinām pieteikties, ja:

  • Darbojies jaunatnes jomā;
  • Savā darbā izmanto vai vēlies iekļaut neformālās izglītības metodes;
  • Esi vismaz 18 gadus vecs;
  • Brīvi pārvaldi angļu valodu;
  • Varēsi uzrādīt Eiropas Savienības digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa iziešanu vai vīrusa pārslimošanu.

Svarīgi! Aptuveni 6 nedēļas pirms apmācību kursa sākuma dalībnieki saņems iknedēļas uzdevumus no organizatoriem, ar kuru palīdzību varēs soli pa solim sagatavoties apmācību norisei.

Semināra organizatori nodrošinās epidemioloģiski drošu vidi aktivitāšu laikā, kā arī patur tiesības ceļošanas aizlieguma gadījumā organizēt semināru virtuālajā vidē.

Dalība bez maksas.

Plašāka informācija un pieteikšanās SALTO platformā.

Dalīties
Translate »