Iespēja pieteikties starptautiskiem vebināriem par jauniešu līdzdalību pašvaldību lēmumu pieņemšanā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes lietu speciālistus, jaunatnes darbiniekus un citus interesentus pieteikties četriem vebināriem par jauniešu līdzdalību pašvaldību lēmumu pieņemšanā 2024. gadā. Tie notiks laika posmā no 2024. gada  8. maija līdz 6. novembrim. Vebināriem nepieciešams iepriekš reģistrēties, līdz 5. maijam aizpildot pieteikuma anketu.

Katrs vebinārs notiks 90 minūtes un būs veltīts vienam no četriem galvenajiem uzdevumiem, kas nodrošina veiksmīgu jauniešu līdzdalības īstenošanu pašvaldību lēmumu pieņemšanā. Vebināri ietvers pašvaldību jaunatnes politikas speciālistu  prezentācijas par viņu pieredzi, kā arī iepazīstināšanu ar vienu no galvenajiem uzdevumiem, kas jāīsteno, lai gūtu labākus panākumus, pamatojoties uz stratēģiskās partnerības “Democracy Reloading” rīku apkopojumu.

Vebināri notiks angļu valodā. Dalība tajos ir bez maksas.

Pieteikšanās

Reģistrēšanās vebināriem atvērta līdz 2024. gada 5. maijam SALTO Resursu centra tīmekļvietnē. Pēc katra vebināra uzsaukums un tā pieteikuma veidlapa tiks atkārtoti atvērta ar jaunu pieteikšanās termiņu, ļaujot jauniem dalībniekiem pieteikties nākamajiem vebināriem.

Dažas dienas pirms katra vebināra reģistrētie dalībnieki saņems atgādinājumu ar saiti uz vebināru.

Vairāk informācijas par tematiem un vebināru datumiem, kā arī iespēju tiem reģistrēties, aicinām skatīt SALTO Resursu centra tīmekļvietnē.

Dalīties
Translate »