Iespēja pieteikties starptautiskam semināram Vācijā par pētījumu metodoloģiju jaunatnes jomā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskam semināram par pētījumu metodoloģiju jaunatnes jomā, kas notiks no 2023.gada 22.maija līdz 24.maijam  Vācijā. Semināru rīko Somijas un Vācijas valsts aģentūras sadarbībā ar starptautisko RAY (Research based analysis of the European youth programmes) pētniecības tīklu. Iepriekš nepieciešams pieteikties, līdz 23.martam aizpildot antketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Semināra mērķi

Galvenais semināra mērķis ir diskutēt par starptautisko, starpkultūru un starpdisciplināro pētījumu metodoloģiju Eiropas jaunatnes programmu “ Erasmus+”  un “ Eiropas solidaritātes korpuss” kontekstā.  

Semināra laikā būs iespēja:

  • uzzināt vairāk par izaicinājumiem Eiropas jaunatnes programmu pētījumos, kuros tiek izmantotas kvalitatīvās, kvantitatīvās un jaukta veida metodes;
  • dalīties pieredzē un praksē par pētījumiem saistībā ar Eiropas jaunatnes programmām;
  • diskutēt par nākotnes izaicinājumiem Eiropas jaunatnes programmu pētījumos.

Mērkgrupa

Semināram tiek aicināti pieteikties pētniecības jomā strādājoši speciālisti, kurus interesē starptautisku, starpkultūru un starpdisciplināru pētījumu metodoloģija Eiropas jaunatnes programmu kontekstā: RAY pētniecības tīklā iesaistītie pētnieki, nacionālo aģentūru sadarbības partneri – jaunatnes jomā strādājoši pētnieki, kā arī citi jaunatnes jomas pētījumu metodoloģijā ieinteresētie pētnieki.

Pieteikšanās semināram līdz 23.martam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz semināru organizējošās aģentūras (Somijas un Vācijas nacionālās aģentūras) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci, e-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv, t.: 67356258. Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Dalīties
Translate »