Iespēja pieteikties starptautiskam pasākumam “Eiropas Solidaritātes korpuss” solidaritātes projektu īstenotājiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskam pasākumam Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” solidaritātes projektu īstenotājiem, kas norisināsies no 16. aprīļa līdz 19. aprīlim Prāgā, Čehijā. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 4. februārim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Starptautiskā pasākuma dalībniekiem būs iespēja:

  • prezentēt citiem savu solidaritātes projektu;
  • uzlabot sava solidaritātes projekta ideju, mācoties no jau īstenotajiem projektiem;
  • satikt citus aktīvus projektu īstenotājus un kļūt par daļu no starptautiskās “Eiropas Solidaritātes korpuss” kopienas;
  • sasaistīt vietēja mēroga iniciatīvas ar Eiropas dimensiju;
  • uzzināt par programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” nākotnes iespējām;
  • svinēt panākumus, iedvesmos citus un gūt jaunu iedvesmu sava projekta īstenošanai vai turpmākajām aktivitātēm.

Pieteikšanās un dalības maksa

Aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus un jauniešus, kas pašlaik īsteno vai ir īstenojuši programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” solidaritātes projektu/-s.

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Čehijas valsts aģentūra) un JSPA.

Darba valoda – angļu.

Vairāk informācijas par mācībām un pieteikšanās anketu (aizpildāma līdz 4. februārim) iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

Dalīties
Translate »