Iespēja pieteikties starptautiskai projektu darbnīcai “ProjectLab: kā lauku reģionu jaunatnes darbinieki var izmantot starptautisko darbu ar jaunatni, lai strādātu ar bēgļiem un migrantiem”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskai projektu darbnīcai “ProjectLab: kā lauku reģionu jaunatnes darbinieki var izmantot starptautisko darbu ar jaunatni, lai strādātu ar bēgļiem un migrantiem”, kas norisināsies no 2022.gada 26.oktobra līdz 2022.gada 30.oktobrim Tallinā, Igaunijā. Pieteikties aicināti pašvaldību darbā ar jaunatni iesaistītie un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Par projektu darbnīcu

Projektu darbnīcas mērķis ir veicināt “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu iespēju apgūšanu kā iekļaušanas instrumentu, atbalstot mazāk attīstīto reģionu organizāciju un pašvaldību dalību programmās.

Mācības sniegs iespēju:

  • iepazīt veidus, kā ar dažādiem resursiem ir iespējams izveidot un attīstīt darbu ar jauniešiem attālākos un lauku reģionos, īpaši, kur tiek strādāts ar bēgļiem un migrantiem;
  • satikt jaunatnes darbā iesaistītos kolēģus no citām valstīm;
  • apmainīties zināšanās un labajā praksē;
  • kopīgi veidot idejas un iestrādnes nākotnes sadarbības projektiem.

Pieteikšanās (līdz 16.09.2022.) un vairāk informācijas SALTO tīmekļa vietnē.

Projektu darbnīca tiek īstenota stratēģiskās partnerības sociālās iekļaušanas jomā “Strategic Partnership on Inclusion” ietvaros.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz starptautisko mācību organizējošā aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Agnesi Kārkliņu, e-pasts: agnese.karklina@jaunatne.gov.lv, tālr. +371 67251180

Dalīties
Translate »